Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyúan szenvedek, mert...

Iszonyúan szenvedek, mert elég gyakran -minden nap- csalánkiütések jönnek ki rajtam. Régen szedtem rá allergia-gyógyszert, de amióta terhes vagyok nem merek bevenni ilyeneket. Most vagyok 14 hetes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap halálra vakarom magam....:(

És már a calcium pezsgőtabletta sem segít....:(


2008. máj. 19. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Neked tudják, mitől van? Mert én ugyanígy voltam vele és senki se jött rá. Néha tele van a testem teljesen és majd megőrülök, annyira viszket. A pezsgőtabi semmit se ért nekem, de sokszor a gyógyszer se. Nekem magától elmúlik akár évekre is. Aztán egyszer csak támad.

Na pont így voltam tavaly októberben, amikor terhes lettem. A doki engem is letiltott a gyógyszerekről, de egy idő után nem bírtam ki. Nálam az vált be, hogy negyed szemet vettem be Zyrtec-ből, amikor már nagyon muszáj volt. Szerencsére az is hatott annyit, hogy kibírjam. Aztán hála Istennek eltűnt rólam minden kiütés pár hónap után. Most rendben vagyok. A babának se lett baja ennyitől, bár én is végig paráztam, amíg gyógyszereztem. Most már pár hét múlva szülök.:-)

Remélem, te is hamar rendbe jössz! Minden jót neked és boldog, vakarózásmentes babavárást!

2008. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olajfa kapszula,c vitamin..mire vagy alleriás?ételre,pollenre?
2008. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem tudják, hogy mitől van, és már én is beleuntam abba, hogy figyelgessem magam, mikor jön elő és mitől. Egyszerűen fogalmam sincs. Van amikor fél óra, és el is múlik,és van amikor fél éjszaka vakarom magam... nekem főleg esténként jön elő. Van úgy, hogy hónapokig semmi,aztán újra kezdődik. Elég kellemetlen.
2008. máj. 20. 07:52
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szedsz valamilyen gyógyszert,vitamint??? menj el allergia vizsgálatra...ne játsz vele,mert először csalánkiütés,aztán gégeödéma, a végén meg anaflaxiás(nem bizti h jól irtam) sokk....
2008. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amióta kisbabát várok, nem szedek rá gyógyszert, előtte jó volt rá az allergia gyógyszer. Vitaminokat is szedek. Allergiavizsgálaton is voltam, de nem tudják, hogy mitől lehet.

Azt hiszem marad az "agykontroll" és a pozitív gondolkodás. Eddig ez vált be a legjobban....

Köszönöm a válaszokat, és boldog babavárást kívánok!

2008. máj. 20. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az FLP Activátor termékét. Én is allergiás vagyok mindenre, egy nap kiverte valami a kezem, és ment lejjebb, a hasam, lábam mindenem piros pötty lett. 2X bekentem a termékkel, és elmúlt, semmi bajom, nem viszekte, és a kiütés is visszahúzódott, nem jött elő újra.

Ha segíthetek írj privit, akár a terméket is eljuttatom neked.

Teljesen vegyeszermentes, természetes alapanyagu termék, mely ujszülötteknek is sokmindenre adható. Csak ajánlani tudom!

2008. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az allergia ellenes gyógyszereket terhesség alatt is lehet szedni!Nem is értem miért szenvedsz fölöslegesen?
2008. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

FLP-s activátorom van is itthon kipróbálom!Remélem segíteni fog.

Ha nem, megkonzultálom az orvosommal a gyógyszert,de nem szívesen szedném.

Köszönöm a válaszokat!

2008. máj. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!