Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész délelőtt stresszeltem...

Ma egész délelőtt stresszeltem, sírtam?! Ugye nem lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Most meg egy pici halvány barnás foltot vettem észre a bugyimon. ma léptem be az 5 hétbe. Nagyon aggódom!
2010. jan. 28. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A barnás folyással vigyázni kell.Kersd fel a dokidat....Legalábbis hívd fel ö mit mond.

Biztosan nincsen gond.A stressz miatt biztosan nem.Rengetegen idegeskedünk,stresszelünk terhesség alatt.

Pl.mink most költöztünk,gondolhatod.....34 hetes vagyok,és van egy 2 éves lányom.

2010. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor még nagyon az elején jársz. =) Mi volt a baj, ha szabad kérdezni? Sajnos a hormonok is rásegítenek a csuda jó kedvedre. Ezt vedd figyelembe! Próbáld most egy kicsit kizárni a kűlvilágot, mert a babócádnak szüksége van egy erős anyucira. Tudom, ezt nehéz betartani, de próbáld meg. A barna folt miatt meg ne aggódj, nekem is volt pecsételő vérzés az elején. És makk egészséges kis szuszókám született!!
2010. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nyugi nem mindig a vetélés jele a barnázás!

Kb én is 5-6 hetesen kezdtem, a barnázást és a 13-ik hétig folyamatosan és nem is kicsit. Babám jól volt és az orvos is megnyugtatott, hogy a beágyazódásnál a hormonok miatt is lehet barnás vérzés.

De, hívd fel a dokidat és esetleg megnéz és megnyugtat.

2010. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennekem a 2 sodik terhessegemnel jott ugy minden ossze hogy allando stresszben meg bogesben voltam es 1 nagyon nyugodt Es eves fiam van azota de en sosem barnaztam hivd fel minnel elobb a dokit hogy nezzen meg ne hogy baj legyen belle,az ne jo ha valaki barnazik vagy neadj isten verzik
2010. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Első terhességnél én is barnáztam... ha jól emlékszem, az első két hónapban! Már hat éves a fiam, úgyhogy nyugi!

Beszélj az orvossal, megnyugtat!

2010. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jól van! köszönöm szépen lányok a nyugtatást! felhívom a dokimat, holnap reggel rendel, remélem addig nem lesz gond. A főnököm stresszelt be nem kicsit. De már nem foglalkozom vele, a babám fontosabb nála.
2010. jan. 28. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod lehet úgy élni, h kilenc hónapig ne stresszelj? Hát nem! Nem lesz baj! De a barnázást vedd komolyan, inkább menj be ügyeletre, te is nyugodtabb leszel!
2010. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat mondják, hogy a barnázás nem mindig a vetélés jele!Ez így van, de ez akkor is figyelmeztető jel. Ne hanyagold el, feltétlenül vizsgáltasd meg magad a dokival, mert lehet hogy nem termelődik elég sárgatest hormonod, és akkor kapsz ezt elő segítő magzatmegtartó gyógyszert. Ne legyél felelőtlen!
2010. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem várnék holnapig.... Ügyelet tuti van...

Én egyszer mentem a időbe, a doki megnyugtatott a telefonban... Azután már nem fejlődött...

2010. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!