Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan fájdalomcsillapító...

Van olyan fájdalomcsillapító kenőcs, amit terhesség alatt lehet használni?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, gyerekkoromban kétszer eltört a farkcsontom, és most alig bírok mozogni. Gondolom tágulok... Az első két babámmal is fájt, de ez már túlzás, alig tudom utolérni a kétévesemet!

2012. okt. 13. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg a hátam fáj, de mindenki azt mondja tűrjek, nincs kenőcs....az egyik patikus azt ajánlotta hogy a Bangey remélem jól írtam- az jó terhesen is. Csak iszonyat büdös...18hkm
2012. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem autobaleset miatt tort el a keresztcsontom. En richtofittal kenem.
2012. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem az ortopédián flectort írtak, de a védőnő azt nem javasolja.
2012. okt. 13. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor fájt a hátam kb 8-11hét között akkor meg is kérdeztem a háziorvost azt mondta hogy a flector és a fastum gél használhatom. Használtam is 2 nap alatt elmúltak.
2012. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ő ezt mondja, a másik meg mást. Ilyenkor döntse el az ember, hogy mi a jó.:-)
2012. okt. 14. 19:00
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok. Igaz régi a kérdés, de hátha valaki olyan elszántan keresget a témában, mint én jelenleg. 14 hetes kismama vagyok. Terhesség előtt is sokat fájt a nyakam és a hátam.Olvastam, hogy első 12 hétben semmit nem szabad kenni, de utána se találtam semmit arról, hogy mit lehetne. A védőnő azt javasolta, hogy a nőgyógyászt

kerdezzem. Meg is tettem és a válasz a következő volt: 12. hét után csak a Diclofenac krém és az is maximum a terhesseg 28. hetéig.

Remélem lesz akinek a jövőben segítség lesz a válaszom :)

2020. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!