Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hét körüli kismamik, hogz...

Kittycica1987 kérdése:

30 hét körüli kismamik, hogz aludtatok éjszaka?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi volt ma éjszaka, de az én kisfiam végig mocorgott rugdosott kb 3 órától kezdve! Nem nagyon szokott pedig ilyet lehet telihold vaagy valami front. Nálatok is volt valami hasonló ma éjszaka? 30 hetes kismama

2012. okt. 14. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jo reggelt! En jol aludtam, mindig mocorog a kisfiam, de nem annyira, hogy ne tudnek tole aludni. Most is ficankol. Mostanaban erezni, hogy sokkal feljebb mozog, a gyomrom tajekan. Remelem meg sokaig nem lesz kellemetlen, hanem ilyen elviselheto.

29/30h km

2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én borzalmasan aludtam, már ha azt alvásnak lehet nevezni. Nekem is nagyon eleven volt egész éjjel, de amúgy sem tudtam volna sztem aludni. Úgyhogy ma bal lábbal keltünk.

Remélem ezután csak jobb lehet a nap. :)

34 hkm

2012. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az en kislanyom hagy aludni ejszaka:) ahogy lefekszem es aludni probalok, o is elhelyezkedik es alszik(gondolom). :))

Amiatt mar rosszabbul alszom, hogy kb 5-6x jarok pisilni ejszaka:)))

De a baba utana is helyezkedik piicit es alszik tovabb:)))

Pont ma vagyok 30 hetes!:))

2012. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már hetek óta nem alszom jól.. de ma éjjel végre sikerült mélyen aludni, sőt tegnap délutánt is átaludtam, úgy látszik mi fordítva működünk..
2012. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!