Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor kezdett el bevásároln...

Ki mikor kezdett el bevásárolni a babának? Vagy butaság?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok!Én apránként szeretnék elkezdeni vásárolni, minden hónapban egy kicsit!Mert a vége felé egyszerre sok lenne!
2009. aug. 7. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól tervezed. Az első hónapokban ruhácskákat vettem, aztán szépen sorjában. Kb. a 8. hónapom végére lett meg mindenem, kész lett a gyerekszoba is.
2009. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet apránként vásárolni, sokkal jobban jársz.

Bár én még nem vagyok babás de van már: babakocsi, kiságy, ruhák, játszószőnyeg.:)))

2009. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én a ruhákat a végére tervezem!

Az lesz az utolsó,de ágyat babakocsit pelenkázót és az ilyen nagyobb dolgokat akarom megvenni

2009. aug. 7. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merek venni még semmit,sőt el sem fogadok senkitől semmit-babonás vagyok...Most vagyok 15 hetes
2009. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát én is mindent a végére hagytam,mert mindenki azzal,jött,hogy nem szabad előre,meg babona....Most ott tartok,hogy már ugyan megvan mindene,de a kis csinosítgatásokra(szoba,fal,díszek stb.)már nem jutott egyszerre,úgyhogy az majd akkor lesz kicsinosítva,ha már itthon lesz a Picurka.


39 h

2009. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én félidő környékétől folyamatosan vásárolgattam a férjemmel vagy nélküle, és jól tettem mert most 36 hetesen mikor az útolsó bevásárlásra mentünk már nagyon elfáradtam. Szerintem nem kell a végéig várni mert akkor már épp elég kimosni kivasalni a dolgokat és készre takarítani a szobát, nemhogy vásárolni...

Sok örömöt neked!

2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. aug. 7. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi kb a 16. héten vettük meg a kombi kiságyat minden felszerelésével (ágynemű, baldahin, matrac stb.), a 18. héten már megvettük a babakocsit, 24. héten a hordozót. Közbe apránként kaptunk (örököltünk) ruhácskákat, azokat azóta is kapogatunk, meg már vettünk mi is. Így a 33. héten már majdnem megvan mindenünk szerencsére. Tényleg már csak apróságok vannak, pl. körömolló, kifogó, popsitörlő, eldobható pelus (textilt már vettünk). Magamnak is vettem már mellszívót, kórházba köntöst, papucsot, hálóinget.
2009. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!