Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek butaság? 22hetes...

Szerintetek butaság? 22hetes kismami vagyok és bekapcsolok mesét majd a fülhallgatót a hasamra teszem. Olyan érzés mintha ő is élvezné :-)

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Butaság.
2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Már miért lenne butaság?? :-)) Ez kb olyan, mint amikor az anya vagy az apa beszél hozzá a pocakon keresztül.. Kedves első, akkor azt is butaságnak tartod?!

Kérdező, ha neked és a babának is jólesik, akkor tedd csak nyugodtan, ártani biztos nem árt! :-))

Boldog babavárást!


30+5 hkm

2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

"Ez kb olyan, mint amikor az anya vagy az apa beszél hozzá a pocakon keresztül. Kedves első, akkor azt is butaságnak tartod?!"


Mi köze ennek a kérdséhez?

És nem azt mondtam hogy árt - csinálja ha neki jól esik - azt mondtam hogy butaság. Ugyanis ez volt a kérdés.

2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csupán nincs értelme. A mama hangját érzékeli a baba, de pl apa hangját pocakon keresztül már igen kevéssé (ettől lehet hozzá beszélni, meg zenét is lehet hallgatni, mert valami átjut, de igen kevés). Ha te hallgatod a zenét akkor te megnyugszol és a hormonok szintje megváltozik a szervezetedben, kortizol pl. csökken ezáltal kevesebb a stressz, hozzá is kevesebb stresszhormon jut el ő is nyugodtabb lesz.

Ha te élvezed miért lenne butaság :) Az emberek sok mindent csinálnak aminek nem feltétlenül van haszna de jólesik.

2011. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mi a 26. hét környékén játszottuk be a babának Youtube-ról a Kacsameséket, az amúgy lusta babám rendesen beindult rá, kérdés, hogy tetszett-e neki vagy sem. A magzattal való kommunikáció bármely formája szerintem jópofa, a kötődést mindenképpen erősíti!
2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!lepontozhattok, de én nagyon megmosolyogtam a kérdésedet.Szerintem is butaság.Inkább beszélgess vele,hisz a mama hangjánál nincs jobb egy magzatnak!A lényeg,hogy folyamatosan hallja a hangodat,egy idő után reagálni is fog ha hozzá beszélsz.30hkm
2011. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!