Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gáz, ha a mai világban...

Nagyon gáz, ha a mai világban valakinek nincsen fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem volt, és egy percig sem bánom. És nem is néztek rám soha ferde szemmel emiatt.
2012. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
NEM!!! Nincs mindenkinek felesleges pénze az orvosra!
2012. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem gáz, ha szerencséd van, kaphatsz pont olyan jó ellátást, mint akinek van, szerencse dolga.

Én sem akartam, de nagyon rossz tapasztalataim voltak a 12. hetes UH körül (téves eredményt hoztak ki, mert mindent, elírtak, elmértek, ráadásul a bánásmód sem nagyon tetszett, SOTE II.) úgyhogy nagyon gyorsan magán orvost kerestem, aki kiköszörülte a csorbát, kiderült, hogy makk egészségesem a kicsim...mondjuk nem kevés pénzért.


De szerintem azért nagyon sok embernek nem telik rá, úgyhogy el sem gondolkodik a dolgon.

Egyébként vannak olyan orvosok is, akik a kismamára bízzák, hogy mennyit adnak, és akkor szabad a vásár... :)

2012. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem se volt és soha nem éreztették ezt sehogy. sőt inkább azt veszem észre -ill .vettem- hogy mindegy kit fizetnek minden eü-s úgy áll a beteghez kismamához ahogy a beteg áll Őhozzá. ha tiszteletet kap Ő is ad, ha undok volt valamelyik anyuka nem voltak Ők se mosolygósak.


szv. a pénz másodlagos sok szempontból. és a szülőszobán is pl. tökmindegy volt hogy aki jajgatott hogy volt e dokija rászóltak hogy ne íjesztgesse a többi kismamát aki bátran és csendben szül.

2012. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
3 hete szültem, nem volt fogadott dokim. Pénz lett volna rá, de én nem akartam. Úgy voltunk vele, hogy problémamentes terhességnél majdnem felesleges, ha meg annyira rendes lesz a doki, akkor úgyis kap. Az orvos úgy ahogy kedves volt, szépen összevarrt (császáros szülés lett), de amúgy nem sokat foglalkozott velem. Így egy fillért nem kapott. Mikor az első fiam született, akkor is ügyeletesnél szültem, ő szülés után is többször jött, hogy hogy vagyok, ő kapott akkor pénzt, amit nem győzött megköszönni, sőt, el sem akarta fogadni.
2012. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Én most 8 hetes terhes vagyok, de már az első perctől úgy gondoltam, hogy nem lesz fogadott orvosom. Ahova járok, ott minden doki nagyon rendes. Mindent meg lehet velük beszélni. Meg alapvető dolognak tartom, hogy akkor is ellássanak, ha nem dugdosok a zsebükbe pénzt. Szerintem nem gáz, ha úgy döntesz, hogy nem lesz fogadott orvosod. Legalább azt a pénzt is a babára költheted :-)
2012. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
szerintem se gáz ha nincs fogadott orvosod nekem 3 gyerekem van és egynél sem volt fogadott orvosom.és igy is kedves orvosoknál szültem a kislányomat 2,5 éve .
2012. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél volt fogadott dokim. Akkor megengedhettük magunknak anyagilag. A párom és én is dolgoztunk. A szülésnél nem keveset fizettünk.

Most ha akarnák se tudnék fizetni az orvosnak. A párom fizetése csökkent,én gyesen vagyok és a munkám is megszűnt. Nem vagyok még terhes,de nem fog gátolni ha nem lesz fogadott dokim!

2012. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség problémamentes akkor nem gáz. Én meghaltam volna a dokim és a szülésznőm nélkül a terhességem alatt. Szülni bárkinél megszültem volna de az volt a legkönnyebb rész.
2012. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 porcukormókus ***** válasza:

Kétszer szültem fogadott doki és szülésznő nélkül, egyáltalán nem bántam meg. Úgy gondolom, semmivel nem kaptam kevesebbet, mintha fogadtam volna.

Lehet csak mázlim volt, de mindkét alkalommal szuper "csapatot" fogtam ki.

2012. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!