Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehetne megindítani a...

Beatrix25 kérdése:

Mivel lehetne megindítani a szülést?

Figyelt kérdés
39/1 hetes kismama vagyok.Jó lenne,ha már kibújna a picurka.Mert,ha nem születik meg hétfőig,be kell feküdnöm a kórházba,és ezt szeretném elkerülni.Tegnapi NST sem mutatott semmi fájást.Néha keményedés,de ennyi,semmi több nincsen egész nap.Próbálok nem feküdni,bár néha jó is lenne,megcsinálok itthon mindent,de semmi.Hogyan lehetne egy kicsit megsiettetni?Méhszájam 1111-es,ettől még lehet szexelni,vagy már nem ajánlott?Mert azt mondták,hogy a sperma segít.Valaki,aki hasonló helyzetben volt,mi segített?
2012. okt. 16. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmivel. Majd kibújik, ha kiakar! Kibírod! Én is túlhordtam 6 nappal...
2012. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a sperma segít:)
2012. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet megindítani, én legalább is mindkettőt túlhordtam, pedig sok mindent próbáltunk. Ha kész lesz a baba is, akkor majd elindul.
2012. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami nalunk bejott alapos nagytakaritas egy jo nagy kajalas egy film aztan szerelmeskedtunk...41.3 hetben

a masodiknal babakoktel ittam es 24 ora mulva ures belekkel szultem 41.1hetben

a harmadiknal a szulesznom segitett 41.4 hetben elvalasztotta a burkot a mehalso reszetol es este elindult a szules.

2012. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Még van durva egy heted a kiírás időpontjáig,addig bármi lehet.De ha három-négy nappal túlhordod akkor sincs semmi vész.A szülés egy természeti folyamat,befolyásolni nem lehet.Ha a szülés már "jelen" van a szervezetedben és te csinálsz valami szülés beindító praktikát azzal max. rásegíthetsz,de értelme egyenlő a nullával,mert ha kiakar bújni,akkor úgyis kifog.Ha még jól érzi magát odabent,akkor csinálhatsz bármit,úgyse fog beindulni.Olvastam,keress rá te is a neten,hogy a legtöbb ilyen praktika,kifejezetten ártalmas is lehet.Mozogjál,menj el egyet sétálni,de ne terheld túl magad,a szülésnél sok energiára lesz szükséged.

U.i.:40+4-re szültem,idén július közepén,a legnagyobb kánikulában.Megértem,hogy már tűkön ülsz,de legfeljebb 2 hét,és itt lesz.

2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sperma nem mindig elég, ahhoz hogy hatásos legyen, neked is kell, hogy legyen orgazmusod! Az méhösszhúzódásokat okozhat. Ha meg vannak méhösszehúzódásaid, akkor egy kár meleg víz, ami ha tényleg olyan a fájás, akkor erősödni fog, ha meg csak jóslót sikerült kicsikarni, akkor el fog tőle múlni. De azért még korai lenne ezzel próbálkozni, bírd már ki azt a pár napot még, ami a kiírt időpontig még hátra van!


Sok sikert! Könnyű szülést, jó babázást!


34 hkm

2012. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó fűszeres,sós étel,nekem bejött,mi annó szalonnát sütöttünk,jól belaktam belőle,és meg is indult a szülés:)
2012. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!