Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szoktak ( kell) adni?...

Mennyit szoktak ( kell) adni? Mindíg ugyan ahhoz a dokihoz megyek mindennel ( ha baj van, akkor 5e-ret, ha sima vizsgálat, akkor 3-at szoktam neki adni. Mennyit adjak a szüléskor? ( Kisvárdai viszonylatban mennyit szokás? )

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Én mindenhol úgy hallottam és nálunk is ez a szokás,hogy amennyit kér a magánrendelésén,annak a 10szeresét kell adni.Például az én dokim 5ezret kér,ezért a szülés 50ezer lesz.23hetes km Linda Boldog babavárást! :)
2009. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Te jó ég még vizsgálatért is tömitek a dokik zsebét? MIÉRT????

Én soha egy fillért nem adtam egynek sem és ezen nem is kívánok változtatni.

Mégis maximális ellátást kaptam.

2009. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a kórházba járok be hozzá, mikor ügyeletes, nincs magánrendelője!!!
2009. aug. 7. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
pont azért nem kellene neki egy forintot sem adni... a kórházban munkaidőben van, majd a szüléskor adsz neki ha úgy döntesz h megfogadod... ezért ilyen pénzéhesek, mert már egy sima kórházi tb-s vizsgálatnál is tömik őket!
2009. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Az első válaszoló vagyok!A második válaszolónak üzenem,hogy én azért adok neki pénzt,mert magánrendelésre járok hozzá.Ott muszáj adni.
2009. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én mátészalkai vagyok. Én a dokimnak alkalmanként 3000 ft-t adok, a szülésnél pedig 45.000 ft-t fogunk adni, de van egy barátnőm aki kisvárdai, nemrég szült az ottani főorvosnál, ő a vizsgálatoknál 2000 ft-t adott, szülésnél pedig 35.000 forintot és én is meg ő is nem magánrendelőbe jártunk hanem a nőgyógyászati rendelőbe. Jó babavárást!
2009. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én teljesen egyetértek a 2. hozzászólóval. Ez a dolguk, és kapnak fizetést érte.
2009. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező a kórházba jár be az orvoshoz.Nem nem az a dolga ügyeletben,hogy a magánbetegeit vizsgálgassa.Tehát én adnék pénzt.Szerintem a végösszeget ne vidd tulzásba.20-30ezer bőven elég,ha adni akarsz.
2009. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Én tisztában vagyok a Szabolcsi árakkal, Nyiregyen elég drágák a dokik, barátnőm 60000Ft adott és 10eFt alkalom.

Szalkán a barátnő 30 adott, mi Debrecenben nem magánrendelős dokinál 3000ft/alkalom, szülés 50000Ft.

2009. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16:28-as vagyok!Miért pontoztatok le? Azért mert válaszoltam egy kérdésre? Vagy mert pénzt adok az orvosnak? Tudom nem szép dolog tőlük, de sajnos ilyen világot élünk, nekem meg megér ennyit a megfelelő bánásmód és az odafigyelés, pedig nem élünk nagyon fényesen!
2009. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!