Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák beszélgetnétek...

Ikres kismamák beszélgetnétek velem?

Figyelt kérdés
annyi kérdés van bennem 9.héten egyforma méretű volt a két baba remélem megmarad mind a kettő, pár nap és megyek a 12 hetes ultrahangra. ti is nagyon rosszul vagytok én eléggé szenvedek

2012. okt. 18. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze. Én kb. a 14. hétig voltam rosszul, hányinger, émelygés, szapora szívverés, szédelgés. Van egy 4,5 éves kisfiam, Vele ilyenek nem voltak. Összességében nehezebben viselem a Lányokat, mint a kisfiam. Bár gondolom ez természetes. 14 hetesen már éreztem Őket rugdosni, míg ez a fiamnál csak 17 hetesen történt meg. Nekem is egy csomó kérdésem lenne. Szülés, szoptatás stb. kérdésekben. Remélem, jönnek még ide többen is ikresek :) 24 hetes vagyok!
2012. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem már megszülettek a fiúk, 21 hónaposak.

Remélem Kérdező, hamarosan jobban leszel, s hogy nem lesznek problémáid sem neked, sem az első válaszolónak.

Nekem a 9. hétig semmi bajom nem volt, de kb. akkor hánytam háromszor (savasat), utána már csak a 16. hét környékén egyszer. Az igazi borzalmak a középidő után jöttek, de sok ikrest ismerek, aki nagyon szépen végigvitte a terhességét.

A félelmekről annyit, hogy ne gondolj rossz dolgokra, mást most nem tehetsz. Emlékszem, milyen az UH-kra várni, és megnyugodni, hogy na megvannak. Drukkolok!


Ha tudok, szívesen válaszolok a kérdéseitekre.

2012. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eclipse1991 válasza:

Sziasztok,nekem a terhesség elejétöl kutya bajom sincs,rendesen dolgozok is.mostanában kezdek csak picit fáradékonyabb lenni.18 hetes kismama

szép babavárást mindenkinek

2012. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!