Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vehetek babadolgokat?...

Mikor vehetek babadolgokat? Ti mikor vettétek meg az első babacuccot?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok.

2012. okt. 18. 20:30
1 2
 11/15 misty92 válasza:
hát ha nem vagy babonás akár már ilyenkor is vehetsz neki dolgokat amik megtetszenek!! én speciel nem vagyok babonás és ami tetszett megvettem,anyósom sokszor mondta hogy biztos azt akarom hogy elmenjen a baba hogy veszem neki a cuccokat!!!De ne higy ebben mert itt van a kis picurim már 2 hónapos és egészséges, vigyorgós!!! :)
2012. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőcömnél kb. 16-18. hét tájékán kezdtünk vásárolni - mint kiderült, jól tettük, mert két hónappal korábban érkezett.


A második alkalommal 20 hetesen vettünk egy két dolgot, ami még hiányzott... Őt viszont a 23. héten elveszítettük.

Senkinek nem kívánom azt az érzést, amikor a várva várt babád dolgait kell elcsomagolnod...


Úgyhogy a következő terhességem esetére megbeszéltük a párommal, hogy az előzőleg elkészített bevásárlólistámmal bemegy egy nagyobb babaáruházba és megveszi, ami még kell - ha már épen és egészségesen megérkezett a baba.

2012. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

jaj Istenkém, ez szörnyű! :( Na, én épp ezért nem vásárolok még semmit, mert az élet olykor kegyetlen, és kegyetlen érzés lehetett ez neked, kedves utolsó :/

Viszont azzal is egyet tudok érteni, hogy mi van ha hamarabb jön a baba? Hmmm, mindenki döntsön belátása szerint, de szerintem a 20.hétig semmiképp sem érdemes vásárolgatni.

2012. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9. hettol vasarolgattam a masodik gyerekunknek, elejetol fius dolgokat mert biztos voltam benne hogy fiu:) most 22 hetes vagyok, tenyleg fiu es szinte mindene megvan. a lanyomnak annakidejen sokkal kesobb es leginkabb szuletese utan vasaroltunk, mert nem tudtuk mi kell...agyat, kocsit, kagylot es hasonlo fontosabb dolgokat kb 25. het korul vettuk meg akkor. aztan menet kozben vettunk babyphone-t, ruhacskakat(nagyon keveset szereztunk be szuletese elott), ejjelilampat, furdetot stb.

Boldog babavarast es egeszseget mindkettotoknek!

2012. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15 hetesen vettem meg a babakocsit
2012. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!