Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok,...

22 hetes kismama vagyok, mitől lehet, hogy a felváltva mindkét melbimbómból pici szintelen, szagtalan folyadék jön, normális dolog ez ebben a időszakban?

Figyelt kérdés
Már kb 1-2 hete figyeletem meg először, de most szinte minden nap megfigyelehető.
2008. máj. 20. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális ezt hívják előtejnek! Mindenkinek máskor jelentkezik van akinek egész terhessége alatt nincs is.
2008. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is a 20. héten jelentkezett először az előtej. a dokim azt mondta, hogy normális, de ne piszkáljam, ne nyomogassam.
2008. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, már meg is nyugodtam, de egyébként ez nem korai?
2008. máj. 20. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, nyugi :-D ez a hormonok muve,

Nekem mar 14 hetesen kezdodott, ha megnyomtam a mellbimbomat par csepp elotej jott ki belole, most 17 hetes vagyok es elofordul, hogy magatol kijon 1-2 csepp.

2008. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!