Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még mindig...

Miért nem érzem még mindig rendesen az ikreimet? 19+1

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk uh-on, minden rendben van de még mindig nem érzem rendesen őket csak néha-néha de pl tegnap se és ma sem érzetem őket.:(
2012. okt. 19. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak, én a 21. hétig semmit nem éreztem. Alkatfüggő, hogy mikor érzed legelőször és az elején nem minden nap.
2012. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked is ikreid vannak?
2012. okt. 19. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de már 5 évesek :) Most csak egy baba lesz ;) Kitartás, a neheze majd akkor jön, ha kezdenek mászni ;)
2012. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok!:)

Akkor Te a 21. hétig semmit nem éreztél?És utána milyen sűrűn?Mikor volt az h "kirúgták a ház oldalát"?

2012. okt. 19. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, most az egy babát sokkal jobban érzem mozogni, mint annak idején az ikreket. Valószínűleg kisebb helyen "nyomorognak" és nem tudnak olyan nagymértékű mozgásokat produkálni, mint egy baba. Ráadásul én a 30. héttől feküdtem, úgyhogy nem volt nagy rajcsúr :) A 21. héttől azért bejelentkezgettek, de akkor annyira finoman, hogy alig lehetett érezni. Persze lehet, hogy neked elevenebb gyerkőceid lesznek, a babák sem egyformák :)
2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én meg azt gondoltam h mivel ketten vannak és kisebb a helyük ezért hamarabb fogom érezni őket főleg h már a második terhességem.De akkor még nyugiba vagyok.

Köszönöm h válaszoltál!:)

2012. okt. 19. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Tuti alkatfüggő. Kisfiamat 17 hetesen éreztem, az ikreket 14 hetesen. És nagyon tudnak mocorogni. De azért , mert a tieid nem így tesznek, még minden ok :)
2012. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes ikres vagyok. 3. terhesség, és kb a18 hetesen éreztem őket először... Szóval nyugi.
2012. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok helyük van nekik majd 1-5 hét múlva érzed őket
2012. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!