Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után, amikor már...

Szülés után, amikor már letelt a 6 hét, visszaállt a régi rend a házas életetekben a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, a férjem nem hajlandó együtt lenni velem,mert nem úgy hozzám nyúlni,félti a babát,meg nincs is hozzá úgy kedvem még.Viszont félek,hogy mi lesz,ha szülés után sem lesz közöttünk szexuális kapcsolat??Mi lesz ha nem áll vissza a régi rend,és elhidegülünk egymástól?Nektek hogy volt??Nálatok is voltak gondok,vagy ti rögtön egymásnak estetek amint újra lehetett??Nem fájt a gátsebetek szeretkezés közben?
2012. okt. 19. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

ez a hat hét és utánna jobb lesz ugyanolyan közmondásos mint amikor felébredsz a 18. szülinapod utáni nap reggel és rájössz semmi se változott.

a világ ugyanolyan.


ha jólvagy és nem fáraszt le a baba marad energiátok egymásra akkor közösen lehet újra jó a nemi életetek . tenni kell érte . sokszor leszel nagyon fáradt de kettőtöknek kell akarni és evés közben jön meg az étvágy ha érted....

2012. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Na várj csak! A férjed nem hajlandó együtt lenni veled, vagy neked nincs kedved hozzá? Terhesség alatt, hacsak nincs orvosi ellenjavallata, nyugodtan lehet nemi életet élni. A 6 hét után pedig óvatosan, nem "egymásnak esősen".
2012. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindenféle egészségügyi problémáim miatt összesen majdnem egy évet hagytunk ki, mégis visszaállt a régi rend. Ki kell mutatnotok egymás felé a szerelmet mindenféle más módokon :) és nem lesz gond. Egyébként meg ha nem ellenjavallt, nyugodtan lehet ám...
2012. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a védőnő amikor 7 hetes voltam,hogy a 12. hétig ne éljünk házas életet..pedig teljesen panaszmentes vagyok..se vérzés se semmi.Ma vagyok 11+3 hetes terhes..kb 2 héttel ezelőtt volt rajtam az,hogy de ráugranék a páromra,de aztán lecsendesültem,és most ott tartok megint,mint az elején..nincs hozzá kedvem.Biztos a hormonok játszanak velem.A férjemnek mondtam tegnap,hogy jó lenne már lassan együtt lenni,de nem igazán van rajta a dolgon.Azt mondja,hogy amióta terhes vagyok nem igazán kívánja a szexet. :(
2012. okt. 19. 12:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi is csak 1x voltunk egyutt a terhesseg alatt, engem feszelyez hogy ott a baba. De nem felek, vissza fog allni a rendes kerekvagas te se aggodj!
2012. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhesség miatt nem lehetett egyáltalán 5.terhességi héttől kezdve végig tilos volt....de egyébként sem akarta a férjem mert féltett!Azóta sem akarja,pedig már 2 és fél éves a gyerek...:((((((((
2012. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Az elsönél ott a válasz!!!!!!


Nekekm az elsö terhességemnél ezer féle prob´lémám, volt, véreztem göröcsöltem, szinte végig, habár a doki soha nem tiltott el sextöl, de azért ovatos voltam. A férjem mindig próbálkozott, de megértette hogy mennyire félek, így keveset voltunk együtt, de ö mindig akarta.

kb 3 héttel a szülés után már nagyon akartuk, kivártuk a 6 hetet és minden vissza állt szinte rögtön. habár nekem nehéz volt az érzelmi része, de hamar bele jöttünk.


Második babánál nem volt gond a terhességgel, így csak a végén volt kevesebb sex. Most a szülés után honapokkal inkább idö probléma van. az elsö lányunk 2 éves és már nem tudunk reggelente csak úgy össze bújni, este meg a kicsit mikor lerakjuk 10 körül már hulla fáradtak vagyunk. délben soha nem alszanak egyidöben. De próbálkozunk mindig, és azért hetente 1x talán sikerül.


De ha már most nem kívánja a férjed ez csak rosszabb lesz a szülés után.

2012. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

köszönöm .


hatalmas falat lesz a házasságotokban ez az időszak . új lesz Nektek is mindent szokni kell de kívánom hogy sikerüljön .



első voltam.

2012. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
veszélyeztetett voltam, 9hónapig nem volt szex, aztán alig vártuk hogy leteljen a 6hét és legalább annyira fájt mint amikor a szüzességemet elvesztettem. Még sokáig fájt és sokszor erőltettem úgy is hogy nem esett jól, hogy táguljon. Kb 8hónapos volt a baba, amikor már élveztem a dolgot, de ez egyénenként változó. Próbálkozni kell, sokszor, türelemmel. Helyreáll a dolog.
2012. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jokat szexeltunk a terhesseg alatt a doki nem tiltott Az elso 3 honap beli eltiltas 250 eves es hulyeseg mert szextol nem szakad meg egy korai terhesseg.

A szulesem is egy jo szerelmeskedes utan indult meg.

A baba utan mar 3 hettel enm vereztem igy belevagtunk semmi bajom nem lett Nekem a doki azt mondta ha nem verzek es nem faj mehet a dolog.

A 6 hetes ellenorzesen megkerdezte hogy megy es mikor voltunk eloszor ujra es milyen fog gatlot akarok.

A szuoles utan a doki ajanlotta sikositot hasznaltunk kicsit kellemetlen volt de hamar belejottunk Sokszor de szerelmeskedtunk olyankor jokat aludt a baba mi meg visszabujtunk az agyba a ferjem szabadnapjain.

2012. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!