Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után, amikor már...

Szülés után, amikor már letelt a 6 hét, visszaállt a régi rend a házas életetekben a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok, a férjem nem hajlandó együtt lenni velem,mert nem úgy hozzám nyúlni,félti a babát,meg nincs is hozzá úgy kedvem még.Viszont félek,hogy mi lesz,ha szülés után sem lesz közöttünk szexuális kapcsolat??Mi lesz ha nem áll vissza a régi rend,és elhidegülünk egymástól?Nektek hogy volt??Nálatok is voltak gondok,vagy ti rögtön egymásnak estetek amint újra lehetett??Nem fájt a gátsebetek szeretkezés közben?
2012. okt. 19. 12:22
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves kérdező! Én lehet, hogy csak vészmadár vagyok, de szerintem beszélgess el a férjeddel. Az, hogy te időnként nem kívánod, lehet a hormonok játéka, de az, hogy ő sem, nem. Az meg, hogy félti a babát, jó kifogás. Aztán majd téged fog kímélni, aztán...?
2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Jó nagy baromságot mondott a védőnőd! Nehogy hallgass rá!

Az enyém is mondott néha olyanokat, hogy beleőrültem volna, ha mindet betartom.


Ha problémamentes a várandósság, nyugodtan lehet szeretkezni az első naptól a szülés napjáig, ez bármelyik orvos megmondja neked.


34 hetes vagyok, a pozitív teszt napján is szeretkeztünk a férjemmel és a mai napig is gyakran megkívánjuk egymást.

Az ócska kifogás, hogy félti a babát, ő nagyon jól "be van burkolva", semmi bántódása nem eshet, ha egymásnak örömöt szereztek.

2012. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mi a pozitív teszttől nem voltunk együtt egészen addig míg nem voltam dokinál, aki megállapította a terhességet. ez kb 4-5 hét volt. miután mondta a doki, hogy együtt lehetünk csak óvatosan (nem mint az őrültek) utána megint rendben volt minden.

mostanában vagyunk egyre kevesebbszer együtt, mert reggeltől estig dolgozik és mikor lefekszik inkább pihenne, mint hogy szexeljen. amit meg is értek az ő esetében. kemény fizikai munkát végez...

de mikor van szabadnapja "egymásnak esünk" és pótoljuk a kimaradt együttléteket.

kíváncsi leszek szülés után ez hogy lesz :) mindenki azzal riogat, hogy egy perc nyugtom sem lesz a babától... meglátjuk mit hoz a jövő...


neked azt tanácsolnám kedves kérdező, hogy ülj le a pároddal és beszéld meg vele ezt a helyzetet, mielőtt elhidegültök egymástól

2012. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,sokat segítettetek!! Igen én is ettől félek,hogy ebből csak nagyobb gond lesz később.Még legalább fél év van szülésig,szerintem ezt az időt a hülye sem bírná ki :( Még én sem!!Azt mondja a férjem,hogy telepátiában van velem,hogy amióta terhes vagyok és a rosszullétek meg a hormonok miatt nem kívántam a szexet ő sem kívánja. :( Még az elején el is ment,mert persze én is féltem tőle,de olvastam a terhes szex után a neten,meg itt is,hogy nyugodtan lehet,és hát már lassan jó lenne. Aug. 13.án fogant meg a babánk és azóta nem is volt közöttünk testi kapcsolat :( Jó persze én is félek,hogy nehogy valami baja legyen a picinknek tőle,de óvatosan azért megpróbálnám,attól nem hiszem,hogy baja lehetne.
2012. okt. 19. 17:16
 15/16 A kérdező kommentje:
És még azt sem mondhatom,hogy már idősödik és azért nem akarja..fiatalok vagyunk,én 23 a párom pedig 26.
2012. okt. 19. 17:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 34 hetes kismama.

Mi úgy szexeltük végig eddig a várandósságom, hogy bizony sokszor nem voltunk finomak, sőt!

Ha nincs probléma, akkor nem okozhattok bajt.

2012. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!