Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álni tud, és már nem akar...

Álni tud, és már nem akar lefeküdni aludni, visszatér a régi rend?

Figyelt kérdés
7 hósak vagyunk és nagyon szeret felállni,de azóta rémálom az altatás,eddig simán elaludt ha letettem,most meg még 1 óra múlva is ácsingózik,de hulla fáradt szegény.Visszatér a régi rend amikor már nem lesz neki ennyire ujj az állás?Más is járt már igy?
2009. aug. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

PErsze, ez így természetes. Majd visszatér a rend, de ne holnapra várd, mert az állás, majd a járás igen felzaklatja.

Légy türelmes, ne kezeld másképp a babád, és légy következetes is.

2009. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,sejtettem,hogy nem fog hamar menni.Türelmem az van,csak ajnálom mert alig alszik egy nap.pedig csak akkor teszem ágyába mikor már tényleg nagyon álmos,mégis képes még felállni,vagy 100 szor.kösz a válaszod.
2009. aug. 9. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyunk,nekem 12hós.még nem múlt el,már várom én is.
2009. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk két hónapig tartott a dolog, de még éjjel is kelt, sokkal többször mint előtte. 10-12 hónapos koráig tartott. Hulla fáradt volt mindneki...Mi be is jelentkeztünk az alvásambulanciára. Mire eljutottunk majdnem meg is szünt a "panasz"....
2009. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is ezt csináljuk, pénteken lesz egy éves. az én fiam, amit épp tanult, azzal ébresztette magát:D

Volt kúszás éjszaka, bucizta az ágy végét, sírás, aztán volt, h ült szegény, és aludt közben, aztán aludt térdelve, mászva, most épp állva:)

Mi már viccesen fogjuk fel, félálomban tippelünk, h h fogjuk találni, és az előző vesztes megy visszatenni:)

2009. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!