Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete voltam uh-n, akkor 8...

Mocyke87 kérdése:

2 hete voltam uh-n, akkor 8 hetes es 6 napost mondtak . Egy babat lattak, szerintetek van ra esely hogy ikrek legyenek?

Figyelt kérdés
A csaladunkban kent generacioban egymas utan voltak ikrek, en egy vagyok kozuluk, van egy fiu ikertesom. Letezhet hogy elnezte a doki? Huvelyi uh-t csinalt .

2012. okt. 19. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogyan az egyiket látta, ugyanúgy a másikat is látta volna, ha ott lett volna. Szerintem nem nézte el, mivel azt nem lehet elnézni.
2012. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam anno dokinál elöször és már tisztán látszott a 2 baba meg a szívhangjuk is külön-külön. Nem sok esélyed van rá.
2012. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat. Alert credem merit mindenki azt kerdi tolem nem ikrek, mert igy 11hetesen akkora pocakom van mint egy 4-5honaposnak es raadasul azi elso baba.
2012. okt. 19. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért lehet pocakod, mert puffadsz. Még ikrektől sem igen lenne nagyobb a hasad ilyenkor, mint egy gyerekkel. Azért majdnem 9 hetesen már látták volna a 2. babát is, úgyhogy nem valószínű, hogy ikrekkel vagy terhes.
2012. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen már két petezsákot láttak.

De van itt egy kedves válaszoló akinek csak a 12 hetes uh látták h ketten vannak mert takarták egymást.

2012. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem sem sok esély van rá....


tennél fel képet a pocakodról ?? :)

2012. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugiiii:)nekem a 12 hetes hasi uh-on derült ki hogy két lakóm van;)pedig előtte volt az 5. héten egy hüvelyi meg a 9. héten is egy hüvelyi...annyira takarta a tesót hogy csak "felülnézetből" lehetett őt észrevenni;)
2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontossan majd a 12hetin kiderül. De éppen a héten olvastam a helyi hírlapban hogy 3ikrei lettek egy nőnek úgy hogy majdnem a 18hétig 1babát láttak az UH 18hetin derült ki hogy 3an vannak. De valahogy anyuka sejtette hogy nem 1van mert már akkor úgy nézett ki mintha 8hónapban lenne.
2012. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes ikres vagyok, 5 hetesen még nem látták, 8 hetesen viszont igen. Még 12. héten sem nagyon látszott hasam, nemhogy 8-9 hetesen, pedig 3. terhesség. Szerintem fogadd el, hogy csak 1 baba van.
2012. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka eset az, amikor hüvely UH-n nem látják a 8 hetes magzat iker tesóját!! Nekem 5 hetesen már látta a dokim. A hasad meg valószínű a sok magzatvíztől nagyobb. Szerintem csak 1 babád lesz!! Örülj neki és a lényeg, hogy egészséges legyen!!!!!!!! :) Kellemes babavárást kívánok!
2012. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!