Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt még így? Tapasztalatok...

Ki volt még így? Tapasztalatok? Most vagyok 15hetes kismama, a 10. héten véreztem és állítólag nyitva a külső méhszájam! Amikor kicsit többet megyek, akkor mindig elkezdek görcsölni. Állítólag ilyenkor vagyok nyitva. Eléggé félek!

Figyelt kérdés
Ma is elmentem boltba és vissza,kb 1km is volt. Azóta görcsölök és fáj lent!Pihentem,de semmi...MagneB6-ot javasolt a védőnőm!

2012. okt. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A magnéziumot mindenképp szedd, de valami magasabb mg tartalmút, mert a magne b6-ban nem sok van! Pihenj sokat, sétálj sokkal lassabban, mint eddig.
2012. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem válts át magnerotra, akár napi 3x1-et is szedhetsz. Ha nem esik jól, akkor ne menjél, ülj le, pihizzél, kérj meg valakit, hogy kísérjen el boltba, hogy ő hozza a csomagjaid. Szerintem nem is a sétától görcsöltél, hanem a cucc miatt, amit hazacipeltél. Én a helyedben ki se tenném a lábam egyedül ilyen helyzetben.


35 hkm

2012. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Én az első 11 hetet végig véreztem, kórházba befektettek, teljes ágynyugalom, nekem vérömlenyem volt.1 hét kórház után úgy engedtek ki a kórházból, hogy pihenjek, csak enni meg wc-re kelhetek fel. Ezt abszolút nem tudtam tartani egy 6 és egy 3 éves gyerek mellett, Panangint kellett szednem 3x2-t. elmúlt a vérzés, minden oké azóta odabent, 30 hkm.

2012. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!