Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes ultrahangon mit...

18. hetes ultrahangon mit jelent a: "bal kamrában echogén fókusz látható, min. Gyomor telődés látható"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ezt találtam róla, azt írják érdemes 4 d uh-on megnézetni, de fel szokott szívódni. Nyugi

2012. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük neked!
2012. okt. 20. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2012. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Ha nem társul semilyen más problémával, akkor felszívódik, de lehet végig megmarad, az sem baj! Ez nem szív probléma. Ezt genetikus mondta nekem! Nálunk is volt 16.héten a jobb, majd 2 héttel később már a balba is láttak! Először teljes para, aztán megnyugodtam, nem foglalkoztam vele! Szép és egészséges kislányunk született, aki most 5hós! A védőnő pedig elmondta, hogy egyre több babánál látható ez az izom, valószínű a műszerek érzékenysége miatt, szinte már minden kimutatható, nem úgy mint régen! Semmi promléma nem lesz belőle! (Lehet nekünk is volt anno, csak akkor ezt még nem látták...)
2013. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!