Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik álmatlanságra valami...

Kismamik álmatlanságra valami ötlet? Rettentő keveset alszom és nagyon fáradt vagyok már, nem tudok pihenni és majdnem az egész éjjelt átvirrasztom! 30 hetes km

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, de egy éjszakát sem aludtam sztem még végig, nagyon fáradt vagyok már én is, most épp még pánik rohamom is van, talán már a fáradtságtól ez is, meg a mellem is fáj, minden fordulásnál felébredek, együtt érzek veled.
2012. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tesómnak annak idején a levendulát ajánlottak. A párnájára kellett csepegtetni 1-2 cseppet. De biztosan jók azok a kis zsákok is, amiben szárított levendula van. Arra már nem emlékszem, hogy segített-e, de egy próbát megér. Nekem nem volt ilyen gondom, így nem próbáltam, de sok babánál bejön, hátha Neked is segít. :) Ha igen, akkor jó pihenés, szép álmokat! :)
2012. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kellemes meleg fürdő, langyos tej vagy kakaót próbáltad már?

hirtelen ez jutott eszembe, remélem tudtam segíteni, és nem írtam marhaságot :)

jó pihenést-ha sikerül...

2012. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tervezz be egy napot amikor nagyon korán kelsz. Szépen felöltözöl és elmész a városba sétálni(vagy csak a környékre) szépen lassan de mégis sokat. Hazamész otthon is csak pakolászol teszel veszel(nem örült tempóban) majd este langyos-meleg vízben letusolsz és Apával összebújva beszélgettek...hát én ettől tuti elaludnék.:))

Próbáld ki.

A pocaklakó mozgása zavar, vagy valami nyugtalanít, vagy fel vagy pörögve amellett, hogy fáradt vagy?

2012. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül MagneB6-ot?
2012. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne igyál kávét, lefekvés előtt egy órával már ne nézz tévét és ne netezz, szerezz be sedatif pc-t, ami egy homeopátiás nyugtató és terhesek is szedhetik, amennyiben nem cukrosok és nem laktózérzékenyek. Ha ez mégis van, akkor orvosi citromfű tea, patikában lehet kapni. Este lefőzöl egy adagot, lefekvésig áztatod, aztán leszűröd és hidegen megiszod. Úgy kidőlsz tőle mint a ház oldala! Esetleg segíthet még egy pohár vörösbor, de sokan nem szívesen fogyasztanak alkoholt, úgyhogy ez csak egy alternatíva.


Jó éjt, szép álmokat!


35 hkm

2012. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a 27. hétig suliba jártam. Reggel 8-ra mentem és 2-kor végeztem álltalában. Délután leckét írtam meg tanultam az érettségire. Este 11 körül mindig elaludtam és 6kor alig bírtam felkelni. Végig aludtam az éjszakát.

Viszont mióta nem járok suliba,csak itthon punnyadok meg néha eljárok erre-arra,de semmi komolyat nem csinálok én se tudom végig aludni az éjszakákat. És van,hogy nappal is elalszom olyan fáradt vagyok. De szerintem ezzel mindenki így van.


31 hkm

2012. okt. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnőm a Kalium phosporicum-féle Schüssler sót javasolta annak idején. ÉN sem tudtam aludni. Az volt, hogy este 10-kor elaludtam, és hajnali 2-kor fent voltam és nem is tudtam visszaaludni. Alig vártam, hogy reggel legyen, mert csak forgolódtam az ágyban.

Ez a só teljesen természetes, homeopátiás, terhesség alatt is lehet használni.

(ha esetleg érdekel, írj privit, lenne egy ajánlatom)

2012. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszinte együttérzésem Veled! A legeleje óta nem tudok aludni, aminek eleinte a gyakori pisilés volt csak az oka. Ez nekem egyáltalán nem múlt el, 45-60 percenként járok vécére, akkor is, ha csak 5 csepp jön ki. 5 hete, mióta befordult csak csepegtetni tudok állandó inger mellett.

Ezenkívül gond, hogy az orrom eldugul, nem tudok orrcseppet, orrsprayt használni, mert bármelyiket kipróbálom, vérzik az orrom. (Magától is, de ilyenkor ijesztő mértékben.)


Most már a pocakom súlya miatt sem tudok aludni, nincs kényelmes testhelyzet, se párnákkal, se egyebekkel. Így kb. akkor alszom, amikor tudok. Egy hete észrevettem, hogy reggel jobban tudok aludni, így egy hete reggel 6 és 10 között a legpihentetőbb az alvás.


Ötletet én is szívesek várok...


33 hkm

2012. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi ötleteket! sajnos sehogyan sem kényelmes, hiába párnázom magam körbe, mire kényelmes lenne akkor meg a kis lakó kezd el ficánkolni, így utána tőle nem tudok aludni. ha meg ő már befejezte akkor addigra mindig elzsibbadok és kezdem újra a forgolódást. ha meg este sikerül elaludni 10 körül, akkor hajnali 1kor már kelek és nem bírok visszaaludni, csak szenvedek az ágyban.
2012. okt. 21. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!