Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor fogtátok fel IGAZÁN...

Ti mikor fogtátok fel IGAZÁN 100% -ossan hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
17 hkm :)
2012. okt. 21. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Amikor meghallottam a szívhangot:)

10hkm.

2012. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nos, valóban tényleg akkor amikor volt szívhangja, másodszor pedig amikor már nem csak a tudat volt meg, hanem mozogni is éreztem. Ez a 18. héten volt. Akkor már 100%-ig biztos voltam. :) 35 hkm
2012. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én még mindig nem hiszem el, pedig van már 3 gyerekem :)
2012. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20on x hetesen amikor mar nagyon eroteljesen mozog es igazi kis ember.


30h km

2012. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én még most sem... :)


35 hkm

2012. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetni fogsz,amikor megszületett.Ez nem azt jelenti,hogy nem örültem,iszonyatosan boldog voltam és vártam,de az,hogy milyen érzés és,hogy mennyire lehet szeretni,az csak akkor,amikor megpillantottam:)
2012. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tök jó, hogy mindenkinél más, és más! Nekem vannak olyan pillanatok amikor teljesen átérzem, és elhiszem, aztán olyan is van, hogy még mindig nem fogtam fel igazán! Kiváncsi leszek a nagy pillanatokra (4D; erőteljesebb mozgások; nagyobb pocak, na meg a megszületés pillanata)melyik fogja teljesen elhitetni hogy gyermekem lesz!!! :)))))))))
2012. okt. 21. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem fogtam még föl, hiába hallottam szívhangot, és hiába érzem mozogni :) Majd elhiszem amikor születik :D :D Számomra olyan lehetetlen ez az egész, ahogy fejlődik egy baba :) 22 hkm
2012. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor lesz teljesen igazi olyan érzés, amikor megszületik. Néha el is felejtem, hogy babát várok :D

Azért nagyon hosszú ez a 9hónap. Alig győzöm kivárni a nagy napot :)

24 hkm

2012. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!