Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos terhes vagyok és...

5 hónapos terhes vagyok és alig látszik valami nem igazán van hasam, az rossz ilyen idős korban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 11:41
1 2
 1/12 gabszem ***** válasza:
ha az orvos azt mondja hogy minden rendben akkor ne aggódj.
2012. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én is ennyi idős vagyok és alig van hasam! Mondjuk előtte nagyon vékony voltam és magamhoz képest van hasam, de másnak fel sem tűnik.

Tegnap a kismamajóga oktató is ki akart tessékelni, hogy "bocsi, de csak a 14. héttől lehet jönni" Mondtam, hogy én már 21 hetes vagyok, alig hitte el:-)

2012. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia ez fugg a testalkatol is en 85kg voltam mikor terhess lettem es nekem se nagyon latszodott 5 honaposan nekem ugy 30hetol latszodott rendesen most vagyok 35hetes es most naprol napra no es egyre nagyobb ha minden rendben van akkor nincs miert idegeskedj sott konnyebben mozogsz boldog baba varast
2012. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem az első babám sokáig nem estem teherbe és kicsit féltem:) más nőnek nagy pocakja van nekem szinte alig. de akkor megvagyok nyugodva köszy szépen
2012. szept. 18. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:
van esteleg képed a pocorol? nekem se nagy szinte semmi
2012. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
suliban vagyok:) de teszek fel:)
2012. szept. 18. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
:)oksa lehet nem is kicsi ami kicsi csak te másképp szemléled ezért kértem
2012. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az lehet :) vagy túl aggódom az egészet:)
2012. szept. 18. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
3-dik vagyok irtam mar ne agodj en is igy voltam de meglatod ugy meg no majd es neked is szep nagy pocid lessz mint mindenki masnak tapasztalatbol irom es igy most vissza gondolva jobb volt h 20hetesen nem volt nagy pocim mert konnyebb volt a mozgas most igy 35hetesen h nagy lett igy nehezebb minden :)
2012. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amugy nekem is elso baba 4 honap utan jott ossze a dragam
2012. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!