Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok,idáig nem...

22 hetes vagyok,idáig nem dagadtam, de egyik nap 2 kgval többet mutatott a mérleg aztán másnap kevesebbet és igy ingadozik a súlyom,es dagad a lábam és a kezem. Lehet ennyire vizesedni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia igen lehet:(Én is kb egy hete vettem észre hogy a reggeli súlyomhoz képest estére 1-2 kgval több vagyok holott normálisan eszem, de még ha nem, is napi 2 kg szimpla hízás nem lehet.Na szóval aztán észrevettem hogy dagad a lábfejem, a lábam, a bokám..tehát vizesedünk:(
2008. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Még kicsit korai hogy ennyire vizesedel beszéljél az orvosoddal mihamarabb!Én csak pár napja kezdtem de én már 32hetes vagyok,figyelni kell a só fogyasztásra a fűszeres kajákra.A lábakat fel kell pócolni szív magasságába.Boldog babavárást!
2008. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a sórol muszáj lesz leszoknom, mert egy kicsit többet használok mint kellene.
2008. máj. 21. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

eN MAR A 15.hettol vizesedek,igaz nem brutalisan,de azert neha elofordul,h elegge bedagad a bokam.

Nekem az orvosom azt mondta,h dietazzak,sokat mozogjak,es so fuszermentes etkezeseim legyenek,mert ugye a so megkoti a vizet.

Szerintem Te is beszelj az orvosoddal,h mit javasol,mert tenyleg ez a korai vizesedes nem tul jo.

Ja es En meg iszok csalan teat is,nem tudom,h attol,de szerintem a dieta es a tea egyuttes hatasa tenyleg jo,mert nem vizesedek annyira.

Boldog babavarast kivanok

25 hetes kismama

2008. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!