Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mutat többet a mérleg,...

Miért mutat többet a mérleg, a centik viszont kevesebbet?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tornázni, azt abbahagytam a munkám miatt, és sikerült beállítanom a kajálásom úgy, hogy nagyjából heti 0.5-1 kg lement. Viszont most 2 napig intenzíven kívánós voltam, ami azt jelenti, hogy egész nap csipegettem. Estére éreztem hogy sok volt, nehéz volt a gyomrom, mégis még akkor is ettem. Én ezt annak tudom be, hogy 2 hét múlva meg fog jönni, ilyenkor ez nálam előfordul. De most ráálltam a mérlegre, és 73,5 helyett 75öt mutatott. Azért zavar ennyire az a 1.5 kg, mert már kb. 1 éve harcolok, de valamit mindig elrontottam, és sosem mentem 75 alá. Viszont lemértem magam tegnap és mindenhol 1-1.5 centivel kisebb vagyok. Ez most akkor mi?
2011. aug. 26. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy kiló ingadozás teljesen szokványos. A mérést mindig reggel végezd, miután elmentél vécére, de még mielőtt bármit ettél volna. Így viszonylag megbízható lesz az eredmény.
2011. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vagy! A zsírszövetek a torna hatására átalakulnak izommá, ami sűrűbb és ezáltal nehezebb.
2011. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:D:D:D Az utolsó egy alkimista.

Akkor ha a zsírból-izom megy,mennie kell az ólomból-aranynak is.-köp


Az van most,hogy azért nem mész 75 alá,mert pont annyi kalóriát viszel be minden nap,ami ennek a tömegnek a tartásához kell.

Magyarul-hiányzik az étrendből a kalóriadeficit-gugliba

Az 1-2 centik,meg 1-2 kilók föl-le miatt felesleges aggódni,mert semmit nem jelentenek.

Ha testzsírból sikerül leadni 5-8,netán 10%ot,az már nevezhető lényegi változásnak a testösszetételben.

2011. aug. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!