Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem két napja késik eddig...

Nekem két napja késik eddig mindig megjött a 28. nap reggel most nem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Terhességi tüneteim nemigazán vannak csak aluszékonyabb vagyok és a derekeam fáj de picit olyan mintha megakarna jönni de semmi. Vettem tesztet nagyon halvány két csikos. Terhes vagyok?
2010. nov. 7. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A teszt nem téved, terhes vagy
2010. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
gratulálok a babához, 2 csík az 2 csík, akármilyen halovány :D
2010. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy.Terveztétek?Vagy véletlenül sikerült így?Védekeztetek valahogy?
2010. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én is így vagyok, nem jött meg, tüneteim nincsennek, holnap veszek tesztet!

Írígyellek:)

2010. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

igen terveztük de eddig nemjött össze remélem most igen

a derékfájás normális ilyen korán?

2010. nov. 7. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan menzesz fajasom volt. Derekfajas, petefeszekfajas, alhasi gorcs. S akkor illetve meg attol kezdve kb 1 heten keresztul... Vartam a menzeszem mint a Megvaltot, de nem jott... Am mostmar nem banom :) Mostmar a Babamat varom, megjobban :) S annyira remelem, hogy Te is! Szoritok Nektek!
2010. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ha még csak két napot kééset akkor most kb mennyi idős lehetek?normális az ilyenkor hogy "féloránként" pisilnem kell?
2010. nov. 7. 13:56
 8/21 A kérdező kommentje:
de egyébként volt már olyan hogy kétcsikos lett a teszt aztán megjött.fontos hogy nenagyon végezzek fizikai munkát?
2010. nov. 7. 14:10
 9/21 anonim ***** válasza:

Utolso menstruacio elso napjatol szamitjak. Akkor most 4+2 hetes vagy, menstruacio szerint! Aztan majd ha kicsit nagyobb lesz az embrio megtudjak mondani kb, h mikor volt a megtermekenyites...

Orvoshoz azt hiszem meg ertelmetlen menni, mert nem sokat lathat... Varj meg vele legalabb ket hetet... Kegyetlen lesz kivarni...

Csinalj majd meg egy tesztet reggel, vagy akar varhatsz is nehany napot ra... Nekem pl nem mutatta meg mikor pont ennyi idos voltam, negativ jott ki... semmi halvany csikocska... Ra 10 napra kezdtem aggodni, megismeteltem, es akkor mar nagyon eros pozitiv lett...

2010. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hu, ez a "pisilned kell" erzes nem akarlak megijeszteni, de utalhat felfazasra is, es azert keshet...

Normalis ez az erzes, kesobb legalabbis normalis... de ilyen koran, hogy normalis-e azt nem tudom... csinalj meg egy tesztet szerintem, reggel...

Remelem nem felfazas, hanem Baba...

Mellfeszules, hanyinger, kajaundor, valami?

2010. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!