Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki, hogy ne...

Hogy bírtátok ki, hogy ne aggódjátok végig a terhességet amiatt, nehogy beteg legyen a baba?

Figyelt kérdés

Első trimeszterben a vetélés miatt aggódtam, most a második trimeszterben azon izgulok, nehogy beteg legyen a baba...

Más is volt így?


2012. jún. 9. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindig aggódtam valamin. Azért próbáltam kiélvezni, de mindig volt min izgulni. Az elején vetélés miatt aggódtam, aztán hogy nehogy beteg legyen, aztán nehogy koraszülött legyen és még sorolhatnám.
2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, mindig van miért aggódnunk...
2012. jún. 9. 21:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legelső terhesség missed AB volt, a másodiknál meg végig azon izgultam, hogy belehalok a szülésbe. Azóta szültem másikat is.
2012. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Valamennyi aggódás természetes, de azt saját magad érdekében muszáj egészséges mederben tartani. A világon semmit nem tudsz vele befolyásolni, illetve mindig lesz majd min aggódni. Majd ha megszületik utána is még vagy 20-25 évig....
2012. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnos az előző terhességem nekem is missed ab volt, ezért is izgultam végig a vetélés miatt az első trimesztert.

Most amiatt nem izgulok már, de ez, hogy beteg ne legyen, most ezen kattog az agyam...

2012. jún. 9. 21:22
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom. :)

Ha csak 20-25 évig kellene...szerintem életünk végéig aggódni fogunk a gyerekeinkért :)

2012. jún. 9. 21:23
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól kezdve, hogy megtudod, hogy babát vársz, már soha többet nem lesz egy nyugodt perced sem. Édesanyám mindig ezt mondta, nem hittem neki, de most, hogy megszületett a fiam, már nagyon is elhiszem...

Mindig aggódig valamiért az ember, a terhesség alatt, a szülés alatt, és miután megszületett, ez így természetes, csak nem szabad túlzásba vinni.Egyet tudok tanácsolni, ne nézz meg minden ultrahang eredményt a neten, ne hasonlítsd a babádat máséhoz, ez semmi jóra nem vezet, ezt tapasztalatból írom.

Jó egészséget és könnyű szülést kívánok!

2012. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mizuzizu92 ***** válasza:
100%

én inkább csak akkor aggottam , mikor az eredményeket kaptam.

Afp

cukorterhelés meg ilyesmi

2012. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Megpróbálom kerülni, de valahogy mindig belebotlok egyegy szörnyű írásba...


Boldog babavárást nektek is, ha valakinél épp aktuális!

2012. jún. 9. 21:37
 10/16 A kérdező kommentje:
AFPre én 2 hét múlva megyek, gondolom utána sem leszek túl nyugodt...
2012. jún. 9. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!