Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők! Szerintetek ha a teszt...

Nők! Szerintetek ha a teszt csíkon nagyon halványan megjelenik a második vonat akkor mennyire valószínű, hogy terhes vagyok? És a Házasélet mikortól nem élhető?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

vonat?mit keres ott vonat?

amúgy nekem is volt ilyen és nem voltam terhes

2012. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost!
2012. okt. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Egyértelmű, hogy vonal akar lenni az a szó, nem vonat. Tuti, hogy babát vársz. De azért menj el orvoshoz meggyőződni róla.
2012. okt. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy terhes vagy NEM KELL kerülni a házas életet (ha csak az orvos nem mondja)!Ez akkora hülyeség,egyre többet olvasom itt...aztán meg csodálkoznak sokan,hogy a 9 hónap alatt elhidegültek a páruktól.
2012. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es válaszoló! Így igaz, én is lehidalok amikor ezeket olvasom! :) A kórházban volt egy szobatársam, amikor 6 hónaposan bent feküdtem és Ő egyszerűen nem bírta megérteni, hogy a házas élet ugyanúgy élhető, mint a terhesség előtt ha csak az orvos meg nem tiltja. Ő büszkén kijelentette, hogy igen is, Ő tudja, hogy nem lehet szeretkezni a terhesség alatt és amióta tudják, hogy terhes nem is nyúlt hozzá a férje...:)


Bocs az OFF-ért :)

2012. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csak halványan is, de szabad szemmel látható akkor valószínű baba van. Az együttlét pedig amíg az orvos nem tiltja nyugodtan lehet. Nálunk most mondtak álljt, mert egy hematóma miatt bevéreztem, így amíg azt nem mondják, hogy mostmár nyugodtan lehet, ha csak óvatosan is, addig máshogy teszek párom kedvére, mert nálam minden tiltott. 16 hkm
2012. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd, leírom a saját tapasztalatom.


Nagyon izgatottan álltam neki megcsinálni a terhességi tesztet. Igaz, hogy elhatároztam hogy semmi komoly törést nem fog jelenteni ha esetleg mégsem lesz pozitív. Hisz akkor már több mint 1 éve próbálkoztunk hogy sikerüljön, és számtalan negatív terhességi teszten túl voltam már. Előfordult az is hogy sírva fakadtam a csalódás miatt.


Na, szóval. Megcsináltam a terhességi tesztet. Egyértelműen látszott azonnal egyetlen 1 csík, vagyishogy a teszt működik... Hiába néztem, nézegettem csak nem láttam rajta a 2. csíkot.

Elkezdtem káromkodni, nagyon dühös lettem hogy egy újabb sikertelen hónap stb. stb.

Vittem ki hogy eldobjam, és ott a világosabb helységben letettem egy percre, közben tettem-vettem, és mielőtt eldobtam volna még ránéztem és épp egy csúnya szó akarta elhagyni a számat, de ehelyett tátva maradt a szám.

Mert megjelent a 2. csík, oké hogy halványan, na de azért ott volt.

Sikítoztam, ujjongtam, mint aki kifordult önmagából. Azonnal hívtam az orvosom, hogy elújságoljam neki a nagy hírt.

Aztán rohantam a páromhoz. Annyira boldog voltam hogy ezt nem tudtam volna 1 percig sem magamban tartani.


És igen, tényleg babát várok,most vagyok 21 hetes! Akkor amikor a tesztet csináltam, 4 hetes voltam ( tehát nagyon az elején) ezért nem volt olyan erőteljes még a 2. csík.


Sok sikert neked is!

2012. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagy baj ha a Pesti gyorst látod meg rajta :-))))))))))))))))
2012. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj még egy tesztet, egy másik fajtát. Ha azon is van, akár csak halványan is, keress fel egy orvost (de, ha az jobban megnyugtat, akkor már most...az a biztos). HÁZASÉLET MEG ÉLHETŐ TERHESSÉG ALATT!!!!!!! komplikációmentes terhesség esetén, azt meg az orvos úgyis mondja, ha nem lehet. Én is kiakadok ennek a hangoztatásától, hogy nem lehet. Miért ne lehetne? Elég védett helyen van bent a baba. Az utolsó időkben nem ajánlott, mert beindíthatja a szülést, de az csak a legvége, amikor kb. már az sem baj, ha megszületik. És tényleg ezért hidegül el egymástól nagyon sok pár, mert ezt a hülyeséget szakjózzák, aztán meg jön a szülés utáni időszak, amikor tényleg nem lehet, aztán "a gyerek lefoglalja minden időm és hulla vagyok",elrepül pár év és válás.

Múltkor már egy olyat olvastam itt, hogy az olyan nők, akik nem bírnak ki 9 hónapot sex nélkül, mert viszket a pi...ájuk, az nem is érdemli meg a gyerekét...szépen vagyunk!

2012. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kissbe ***** válasza:
Nekem is halvány volt az első teszt,és most 22hetes 2napos vagyok:-)Attól lehet halvány,mert még korai terhesség,és a hcg szint még alacsony.Két napra rá tesztelj,nekem akkor már erős volt!Sok sikert!
2012. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!