Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki sokat hányt terhessége...

Aki sokat hányt terhessége alatt, többnyire kislánya, vagy ksifia született?

Figyelt kérdés
Én a 11. héttől kezdtem el hányni napi rendszerességgel, most járok a 14. hétben, és azt hittem, mivel ez inkább az első hetekre jellemző, majd megúszom, de nem. Van, hogy egy nap 2-3szor is rámtör a rosszullét (hányás, de van, hogy csak öklöndözés lesz a vége, és nem jön ki semmi...

2012. okt. 23. 16:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt, ment a zöld kezecske :) Mi még nem tudjuk a picink nemét, de hamarosan menni szeretnénk 4D-re, mert eléggé kíváncsiak vagyunk :) Arra is gondoltam, hogy lehet azért is viseli meg a szervezetemet az egész, mivel első baba lesz :) 14. hetes 23 éves kismama :)
2012. okt. 24. 12:56
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 6. héttől a 14. hétig minden este kidobtam a taccsot, egész nap émelyegtem, alig tudtam enni. Kisfiam lesz! :)

36 hkm

2012. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
76%
Sziasztok! Én is azt hallottam hogy a kisfiúk annyira nem kínozzák meg az anyukájukat, de az itt leírtak alapján ez nem ugy tűnik hogy így van! Én még nem tudom a babám nemét, de kislányban reménykedünk, első baba lesz. Eddig sem volt durva rosszulléteim, ezért hittem hogy kisfiunk lesz, de akkor ezek alapján amit írtatok, reménykedhetem a kislányban :)))) Jövő héten remélem kiderül már! Sziasztok
2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!