Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamik, ti is...

Utolsó hetes kismamik, ti is tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy van még 5 hetem a terhességből, de tegnap este óta olyan nehéznek érzem a pocakom. Annyira bekeményedett tegnap este, hogy hosszú percekig csinálhattam bármit nem akart engedni a keménység, de már tényleg nagyon rossz volt. Fájdalmat nem éreztem csak az a borzasztó feszülést. Vicceltem is apával, hogy lehet megyünk szülni? Aztán vettem egy jó meleg zuhanyt és elmúlt, de azóta is olyan nehéz, és feszül, igaz már nem annyira, meg mivel még egy hónapom van, ugye lehet növekszik is, mert tudtommal ilyenkor nőnek a legjobban.

Szóval normális ez a keményedés? Pénteken megyek csak dokihoz, majd rákérdezek, de addig is tudtok vmit erről mondani?


2012. okt. 24. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a jóslófájások:)

Még egy hétig szedj magnéziumot.

2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ezek még csak keményedések. A joslók azok amik már fájdalommal is járnak és a derekamat is érzem. Jajj nekem ez bonyolult. :)
2012. okt. 24. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is nagyon nehez a hasam, mar rendesen faj a mellem alatt ahogy huzodik a bor. sokszor kemenyedik es a derekamba is nyilalo erzes jon egyre gyakrabban.

a csikok is most jottek ki , pedig mar azt hittem hogy meguszom nelkuluk :)

35+2 hetes km

2012. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!