Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hét 2 napos kismama vagyok....

13 hét 2 napos kismama vagyok. A 12 hetes uh-n is és a kombinált teszten is fiút tippelt mindkét orvos, mert látott valami kis kukit. Volt ilyen valakinek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kombinált teszten 4dben is rendesen látszik h valami bizony van a lábacskái között. Akkor szerintetek elég jó esélyem van fiúra ugye?Volt hasonló valakinek hogy szépen megmutatta a bab magát fiút tippeltek és az is lett?

2012. okt. 24. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:-) először is gratulálok:-) anno (11 éve) a lányomnál váltig állította az orvosom a 12.héttől, hogy a pocaklakó bizony kisfiú. Minden egyes uh-n ezt mondta, még mutatta is mit nézzek. Akkoriban nem voltam 4D-n. Kislányom született, az orvos kétszer is megnézte, hogy biztos?? Hogy lehet ez? Úgy,hogy a köldökzsinór végig a lába közt volt:-)) a fiamnál viszont a 4D-n nekem is 12 hetesen megmutatta magát, az bizony amit láttunk hamisítatlanul a kis kukija volt:-) rákérdeztem a dokitól, nem a köldökzsinór ugye? De nem, az egyértelműen a kukija:-) ha a 4D-n is ezt mondták, és a dokid is tapasztalt uh-s akkor minden esélyed megvan rá, hogy kisfiad legyen:-))))) bocsi a regélésért :-) boldog babavárást!!!!! :-)
2012. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,örülök ha sokat írsz,nem gond!Hát remélem akkor most már kisfiú marad,mert beleéltem magam:D
2012. okt. 24. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes és 4 napos vagyok, de még csak a 12 hetes UH-n voltunk, így sajnos nem tudjuk a nemét. Mindenesetre szugeráltam az UH gépet, de semmit nem láttam a lába között!!!
2012. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem mondták 100%, hogy fiú a 12 héten, de azért eléggé jól látszódott, hogy ott bizony van valami. A 18 héten már nagyon egyértelmű volt a helyzet.:)

Aztán egyszer sem hagyta el a kukacát és végül kisfiú lett.:)

2012. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyenkor még elég kicsi, de azt szokták mondani, hogy a fiút ritkán tévesztik el. Nekem is ilyenkor már látta, hogy fiú, és azóta is az. Hát majd 2 hét múlva kiderül. :)


38 hetes kismami

2012. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen talán az ország egyik legjobb gépével néztek, és lányt tippeltek!

Nemrég múlt 10 hónapos a fiam!:)

2012. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12.heti 4d lányt mondtak és lány is lett:)
2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!