Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti hogy ügyeltek az...

Kismamik ti hogy ügyeltek az alakotokra?

Figyelt kérdés
a védőnő megszólt,hogy túl sokat híztam 23.hét +8 kg és szeretném tudni ti hogyan vigyáztatok mire figyeltetek oda?
2012. okt. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem eszek sokkal többet mint terhesség előtt.
2012. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

őszintén?

én sehogy, nem hagyom el magam persze, de nem tudok mit csinálni szaladnak föl rám a kilók. most 22 hetesen van rajtam plusz 8 kiló körülbelül. bár én nagyon soványan kezdtem a terhességet, alig voltam 50 kiló (sportoltam is rengeteget, tehát sok izom is volt) most majdnem 60 vagyok. ez van, én nem tudok vele mit kezdeni, ha tiszta vizet iszom az is meglátszik a kilóimon :(

2012. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 8 kg hízásban nem a Te felesleged van benne,hanem a baba sullya is,ami kb fél kiló körül van,a melleid is nőttek,akár 1 kg-val is többet nyomhat a két mell! és ott van a méhlepény,aminek szintén sullya van,illetve a magzatvíz... Tehát a 8 kg-ból amit ténylegesen felszedtél,az kb 5,5-6 kg!


A 8 kg egyébként sem sok!


8-9 hetesen mértek először,45-kg voltam. Ma voltam mérésen,7 kg + van rajtam eddig. Mindegyik terhességemnél nagyjából ugyan így híztam,a végére 15-17 kg-kat szedtem magamra. Ez egyáltalán nem számít soknak! Szüléskor 7-10 kg megy le, szoptatás alatt pedig a többi!

Szülés után rajtam 10 kg maradt,ami tekintve,hogy egyébként az "alultáplált" kategóriába tartozom,még jól is állt :-) Sajnos 2 hónapon belül leszaladtak rólam a kilók :-(


Soha nem néztem miből mennyit eszek,ha jól esett a legzsírosabb pörkölt,akkor azt ettem hatalmas adagokat!


A Te 8 kg-d nagyon is ideális!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv:3 lányos,25hkm

2012. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs,lemaradt: a védőnőd egy kretén!!
2012. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális az a 8 kiló. Én most vagyok 38 hetes és eddig 14 kilót híztam, de a hasamon kívül nem látszik rajtam, hogy terhes vagyok. Úgyhogy az a 8 kiló bőven jó.


A védőnőd tényleg kretén. :D

2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!