Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van már idei influenza elleni...

Van már idei influenza elleni vírus (ezt ma hallottam a rádióban), de kismamáknak ingyen felírja a háziorvos? Ti beoltatjátok magatokat? És a nagytesót (ha már van)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Semmi esetre sem oltatjuk be magunkat. Tavaly sem, azelőtt sem, és átvészeltük a telet. Nekem az orvos rokonom,és asszisztens mondta a határozott NEM-et az oltással kapcsolatban. Ezért no comment. :S
2012. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ma tettem fel erről egy kérdést:-) a válaszolókkal abban maradtunk, hogy nem.
2012. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nem oltatok... tesó még nincs, most várom az első babát :)
2012. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csaladban tobb orvos is van es egyseges a valaszuk erre: NEM!!!

Nem szabad beoltatni magunkat!

31 hkm

2012. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lettem lepontozva. Nem dühből, és nem rosszindulatból válaszoltam. Hiszen látni, hogy nem csak én vagyok ellene az oltóanyagnak. Ráadásul nem csak nekem vannak orvos rokonaim. Ők is azt ajánlják, hogy ne oltassuk be magunkat. Akkor most mi a baj? Persze mindenki azt tesz, amit akar, ez nyilvánvaló. A kérdező kérdezett, mi pedig válaszoltunk. Ennyi. Azért írtam, hogy "No comment", mert a vírusokra, baktériumokra gondoltam, vagyis pontosan jót teszünk nekik azzal, ha beoltatjuk magunkat! Tapasztalatból beszélek.
2012. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt szombaton a 9 hónap című műsorban Czeizel prof. határozottan amellett volt, hogy oltassunk. Egy esetleges influenzás megbetegedésből nagyobb baj lehet. Az oltás viszont "csak" egy legyengített vírus.Persze gondolom abból lehet baj, ha valaki úgy oltatja be magát, hogy már lappang benne valami az influenzából...:/ Egyébként én még nem döntöttem el.
2012. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem oltattam magam, ezek után sem fogom, a babám sem oltatom be majd.
2012. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!