Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert van az, hogy folyamatosa...

Miert van az, hogy folyamatosan faj a bal oldalam lent? Foleg ha megyek vagy ejszaka megfordulok az agyban.

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok es kb ket hete faj a medence csontom mellett elol bal oldalon. Voltam dokinal es ultrahangon is, azt mondtak nem kell vele foglalkozni. Kuldfoldon elek es itt nem veszik tul komolyan ha vkinek fajdalma van. Plusz elso terhesseg ugyhogy nem nagyon tudom, hogy mi a normalis es mi nem.
2009. aug. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát lehet a baba nyom egy ideget,ilyen előfordulhat!Ne aggódj nem lesz semmi baj,de érdemes lenne megkérdezni a háziorvosodtól,hogy nem tudna-e rá adni valami krémet legalább,ha már a nőgyógyászod nem foglalkozik vele!

Jobbulást!

2009. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanez az a problémám.Én 22 hetes vagyok.Nagyon kellemetlen érzés,nagyon rosszul alszok éjszaka emiatt.Nekem is azt mondták,hogy valami ideget nyom a baba.Kitartást!
2009. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem kennék rá semmilyen krémet, mivel felszívódik! Egyébként valószínűleg nincs komoly baj, csak a baba nő és nyom, és az izmaid még nem "vették fel a ritmust". Vagy tényleg egy ideget nyom.
2009. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 21 hetes vagyok és ugyan ez a problémám. Nekem a bal oldali csípőcsontom felett fáj a hasam 2 napja. Én se tudom hogy mitől lehet ez.

2009. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állítólag négykézláb kell helyezkedni a földön, lógatni és enyhén ringatni magunkat, hogy a baba egy pirinyót mozduljon el helyzetéből. Általában nyom valamit. Nekem bevált, 32 hetes vagyok, ezt csinálom ilyenkor, pedig az én picim már eléggé behelyezkedett. A tvben láttam, hogy ez lehet megoldás.
2009. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jó tudni, hogy nem egyedi a probléma. Akkor csoportosan próbáljuk ki ezt a négykézlábra állós ringatást.:-) egy próbát megér! köszi a tippet! jó egészséget mindenkinek!
2009. aug. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!