Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 12-13 éves lányt, miért...

Egy 12-13 éves lányt, miért akar a pasijátol gyereket ennyidősen, ha fiatal nagyon kiskorú?

Figyelt kérdés
Ismerek 1 lány aki ennyi idősen akar babát,a 18-19 éves barátjátol meg lefeküdni szexelni vele.Egyik se roma.
2012. okt. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre börtönbe küldené egy ilyen tettel a barátját.
2012. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez kimeríti a bűncselekmény fogalmát. Remélhetőleg a pasi is tudja, mert őt fogják lecsukni, ha kiderül, hogy lefeküdt a lánnyal (gyerekkel). Ha a csaj terhes lesz, akkor 100%, hogy kiderül, és lesz egy leányanya börtönben ülő pasival, vagy egy fincsi abortusz.

A csajt meg fel kéne világosítani, hogy ha szeret valakit, akkor vigyáz arra, hogy ne okozzon neki bajt, és nem jutassa börtönbe.

2012. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az tuti am a kiscsaj biztos unatkozik fingja sincs egy gyerekneveléséről hiszen ő is még kis takony gombóc...bocsi a kifejezésért de sajna ez az igazság....
2012. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert babázni szeretne, de erre vannak üzletben kapható babák. Kérjen karácsonyra egyet, az hamarabb is itt van mint a 9 hónap.

És talán a pasiját sem szeretheti annyira, ha képes lenne börtönbe juttatni csak azért, mert babázhatnéka van a gyereknek.

2012. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lány annyira szereti a fiút,hogy gyereket akar lefeküdni vele.FIúnak több esze van,mert az még védekezni akar nem gyereket,a lány korát tekintve nem akar börtönbe menni a barátnője hülyeségéből.Lány hazudozik folyton a fiúnak,távkapcsolatban élnek.
2012. okt. 25. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég!!! 12 éves és távkapcsolatban él valakivel!!!!

Én vagyok öreg ehhez 25 évesen, hogy értsem????

2012. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
előző válaszoló:nem vagy öreg,hanem fiatalnak számitasz. Igen távkapcsolatba él,ismerem mind kettejüket
2012. okt. 25. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert azt hiszi, hogy ha terhes lenne akkor meg tudná tartani a fiút :)
2012. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is hamar be pasiztam 13éves voltam mikor elkezdődött egy kapcsolatom, de soha nem gondoltunk a szexre pedig a srác 3évvel volt idősebb. 16évesen feküdtem le vele először de akkor is úgy hogy védekeztünk. Szerencsére akkor még anyámmal is jó kapcsolatban voltam és sikerült rá venni hogy engedélyezze a fogamzásgátlót de mellette még óvszert is használtunk. Ja és kb 3évig mi is párkapcsolatban voltunk. De a szerelem legyezte a nemek közti vonzalmat.
2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!