Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteiben járó Kismamik...

Utolsó heteiben járó Kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak jóslóitok? Hogy viselitek a végét?

Én november 4-re vagyok kiírva, de teljesen zárt vagyok, se jósló fájásom, se egyéb. Kicsit türelmetlen vagyok. :(

38+4 hkm


2012. okt. 24. 17:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia! Nov. 12-re vagyok kiírva. 32 hetesen kórházba kerültem, mert megrövidült a méhnyak ill a méhszáj is elkezdett nyílni, görcsöltem, keményedtem. Szerencsére sikerült visszatartani a szülést és csak 1 hétig kellett benn feküdnöm. Ágynyugalom van előírva, de úgy szerettem volna, ha én készítek elő mindent a babának. A férjem összerakta a kiságyat, a pelenkázót, felhúztuk a lepedőt, mindent, letakartuk, kimostam, vasaltam a babaruhákat, bepakoltam (újra) a kórházi cuccokat. Most pedig várok.


Jóslóim vannak bőven, de rendszertelenek még, a baba feje sokszor fájdalmat okoz, ahogy ékelődik befelé... Sokat feszülök ill húzódok odalenn. Már szeretném, hogy megszülessen a kislányom, de félek is nagyon.


Első babádat várod? Milyen nemű? Név?


37+1 hkm

2012. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én nov. 8-ra voltam kiírva, de nov. 5-én lesz a prog.császárom. Ma voltam CTG-n, már voltak fájásaim, mutatta is őket, éjszaka is alig aludtam, és most délután azt hittem, idő van. :)

Második baba, és hát van még dolgom (egy csomó kölcsönadott cuccot még nem kaptam vissza pl. babakád és állvány), ráadásul a lányom egy duracell nyuszi. Mivel csaszi lesz, a magnéziumot nem kell abbahagyni, de annak ellenére is borzalmas jóslóim vannak, egyre sűrűbben, és egyre jobban keményedek is...Nem hiszem, hogy kihúzom 5-ig.

2012. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Fanina ***** válasza:

sziasztok!

Nov.5-re vagyok én is kiírva nagyon türelmetlen vagyok,már igen fáj a derekam meg nehézkesen vagyok pedig egész terhességem alatt nem volt semmi bajom jól viseltem, már vannak jósló fájásaim is a mensi szerű görcshöz hasonló.Már jó lenne túl lenni rajta!! :)

Mindenkinek könnyű szülést!!

2012. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Első baba, kislány lesz. :)

A CTG-n mi jelenti azt, ha fájásaid vannak? Az alsó sávban lévő eredmény mennyit mutat?

Nekem eddig mindig negatív eredményeim lettek (max 60-ra ment fel)

2012. okt. 24. 19:57
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja, és Kedves Első! Milyen jellegű fájdalmat érzel, ami a beékelődésre utal?
2012. okt. 24. 19:58
 6/23 anonim ***** válasza:

Én november 14-re vagyok kiírva, de még szülésnek semmi jele. Teljesen zárt vagyok, jósló fájásaim sincsenek.


Könnyű és Problémamentes Szülést Kívánok Mindenkinek :-)


38 hetes kismami

2012. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én november 10-re vagyok kiírva. Ma vizsgált az orvos, teljesen zárt a méhszájam. Mondta, hogy a nagy hétvégi hidegfront miatt azért készültségben lesz, mert akár be is indulhat a szülés. Amúgy nincsenek jóslóim, néha enyhe szúrásokat érzek, a feje már beékelődött, a hasam lejjebb ment. Kitartást mindenkinek!! Off: Szent Imre kórházban fog valamelyikőtök szülni?
2012. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen, én a Szent Imrében fogok. :)


8-as voltam

2012. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vagyis 6-os :D
2012. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
november 14-re vagyok kiírva, 1-2 kósza jóslóm van mióta a magnéziumot abbahagytam, de egyébként semmi. NST legutóbb 20-as értékeket mutatott, szerintem nekem még a hétvégi hidegfront sem lesz elég hogy meginduljon :)
2012. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!