Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg szülnétek a babát akkor...

Meg szülnétek a babát akkor is ha párotokon kivül az egész család elenzi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így volt. Közöltem, hogy baba lesz, erre lehordtak a francba...aztán mondtam, hogy engem nem érdekel. Megszülöm a gyereket. A szülés után mindenki örült...az egész család büszke. ;)
2009. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg. De az biztos, hogy a kapcsolatom nem maradna a családdal olyan, mint előtte volt.
2009. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Megszülném mindenképp.

Te vagy a fontos, a párod és a pici.

A családnak pedig megmondanám a magamét.....legfőképp, hogy majd szülés után is ennyit várok tőlük, akkor sem kell majd hűdeszeretni a gyereket.

Biztos nagyon távolságtartó lennék innentől.

2009. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen:)
2009. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekelne mit mondanak. Nem az ő gyerekük, hanem a tied és a párodé, nem nekik kell eldönteni h kell-e nektek baba vagy sem.
2009. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg!!!

Nálam sem repestek a boldogságtól,dehát nemis nekik kell!Mi már nagyon várjuk és NAGYON BOLDOGOK vagyunk mind 2en :).

24 hetes km

2009. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze könnyű erre a kérdésre rávágni, hogy "igen", főleg ha mind olyan helyzetben vagyunk, hogy megtehetjük... és gondolom mindenki a maga körülményeit veszi alapul. Így most én is azt mondom, hogy igen, mindenképpen. De van olyan helyzet, amikor ez nem ennyire kézenfekvő... pl. fiatalok a leendő szülők, nincs semmijük, a család sem tud anyagilag segíteni, stb. biztos van oka, hogy ellenzik. Igaz, én is úgy vagyok vele, hogy nagyon-nagy oknak kell lenni, hogy lemondjak egy babáról!
2009. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy ok az h a 4.ik baba lesz!
2009. aug. 10. 12:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Nálunk is a 4.baba jön és szerintem ez csakis a kettőtök döntése és nem hiszem,hogy bárki más beleszólhatna.

Nálunk nem is volt kérdés egyik gyerek sem jöttek szépen sorba és mindegyiknek nagyon örültek.

De a véleményüket egyiküknél sem kértük ki.

A lányok : 12, 10,6, és most van a pocakban egy 31 hetes kisfiú :))

2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

A lényeg, hogy te és a párod akarjátok, hisz a ti gyermeketek lesz, ti fogjátok nevelni.

2009. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!