Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tul sok kemenyedes milyen...

A tul sok kemenyedes milyen gondokat okozhat?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok es szinte egesz nap erzem a mehemet/bar szerintem kicsit feljebb, mint ahol izabol van/. Neha csak hideg vagy meleg erzes, de eleg sokat faj is. Magneziumbol kb 800mg-ot szedek, tobbet nem merek.

2012. okt. 17. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy keményedést érzel? Lehet, hogy csak nyúlnak a szalagok.

A túl sok keményedéstől megrövidülhet a méhszáj, esetleg hamarabb elkezd nyílni. Nyugodtan szedj több magnéziumot, nekem végig 500mg-os tablettából kellett napi 3x2-t szedni. És pihenj sokat, munka után napi 2 órát feküdj legalább (nekem ezt tanácsolták).

Én is sokat keményedtem, mégis a 39+6.napon kezdtem nyílni, aznap szültem is.

Jó babavárást.

2012. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg keményedést érzel, azt okozhatja valamilyen fertőzés is. Szólj a dokidnak, hátha vesz kenetet.
2012. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso terhessegem es Szokatlanok a tunetek. A koldokom alatt faj kb 2-3 cm-re, de szerintem meg nincs ott a mehem. Nem par masodpercig tart, hanem ha elkezdi, akkor kb fel ora-orat kell pihennem, hogy abbahagyja. Aggodok miatta, mert olyan nagyon nem szoktam magam megeroltetni es ,megis sokszor elojon es azert ez meg nagyon az eleje.

Egy fertozesnek se orulnek igazabol, de z is biztos, hogy ejszka masfel - 2 orankent megyek a wc-ne. Kiborito. Szerintem ehez is koran van meg.

2012. okt. 17. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelési inger is terhességi tünet. Én az elejétől fogva nagyon gyakran járok pisilni. Ez volt az első tünetem is! Nem hiszem hogy keményedés, ilyenkor még nem igen lehet.
2012. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!