Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most 2 csík? Vagy csak én...

Ez most 2 csík? Vagy csak én képzelődöm?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 28. 18:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenkepp menj dokihoz, mert ha terhes vagy es nem akarod, akkor meg lehet mit tenni. De ha mar a 3.honapban vagy, tehat 2* nem jott meg, es most sem nagyon, akkor azert a hcg szinted mar nem olyan nagy,ezert lehet halvany a 2.csik. Akkor pedig mar a hasad is nohet, de akkor viszont nem veszik mar el. Csak a korod a problema?? Eddig mert nem csinsltal akkor tesztet ha kesett?
2012. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor ezek szerint nem csinált hamarabb tesztet a kedves kérdező.Ha nem szeretnéd megtartani a babát,akkor a 12.hétig megcsinálják az abortuszt.Ha viszont meghaladtad a 12 hetet,akkor rendesen megszülesztenek.Ugyan olyan fájásokkal és tágulási szakasszal,mint amikor a terhesség végén megszül a kismama.


12+5 hkm

2012. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell leoltani b@sszus!Megjöttek a tökéletes emberek! Azt tanácsolom, hogy ne várj egy percet sem, menj el nőgyógyászhoz.Ne izgulj,még nem biztos, de mindenképp utána kell járnod minél hamarabb.
2012. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
46%
22-es ezt most komolyan mondod?? Ilyen is van? Megszülesztik? de miért?mert kiskorú? Úristen! :O
2012. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mert kiskorú bakker, hanem azért, mert akkora gyereket már nem lehet csak úgy kikaparni!
2012. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen teszttel max. 5 hetes terhes.
2012. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-8 hétben sem volt sokkal sötétebb a második csík és azóta 19 hetes vagyok.

Nem biztos hogy azért nem jött meg neki mert terhes lett de ha igen akkor nagy gáz van mert ha elmúltál 12 hetes nem veszik el.

És mivel 16 éves vagy szülői engedéllyel lehet elvetetni.

Mindenképpen holnap menny dokihoz és írd meg mi lett!

Ha nem tartod meg a babát én csak annyit mondanék hogy máskor jobban figyelj a védekezésre mert egy élettel játszik ilyenkor az ember.

Az abortusz nagyon rossz dolog és maga az eljárás szörnyű!

2012. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm 25-ös válaszoló.Te legalább tisztában vagy ezekkel a dolgokkal!!!Ja,és egyáltalán nem lett leoltva a kedves kérdező,azért,mert leírtam neki,hogy mivel számoljon,mivel én nem tudatlanul irkálok össze-vissza!!!Ha le akartam volna oltani,tudtam volna szebbet is írni,de nem rám tartozik,hogy ki mikor csináltatja fel magát,már bocs a kifejezésért!!
2012. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es!12 hét után mindenkinek meg kell szülni a gyermeket azért mert már akkora a terhesség amit nem tudnak kaparással megoldani.

Ilyenkor már a baba nagy megvan a keze, lába, teste, feje...

2012. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Holnap menny dokihoz. Vagy ha nem akarsz akkor várj pár napot és tesztelj újból. Ha az is +lesz akkor azonnal orvos. És beszélj szüleiddel is az a legfontosabb.
2012. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!