Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most 2 csík? Vagy csak én...

Ez most 2 csík? Vagy csak én képzelődöm?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 28. 18:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
18 eves kor alatt a 18 hetig elveszik a babat...
2012. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
46%
Úristen a 18. hétig?? Lenne valakinek szíve olyankor elvetetni amikor már a rúgásokat is érzi!? Ez kegyetlenség!!! :'( :'( :'(
2012. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Valóban "elveszik" a babát kiskorú esetében a 18. hétig (én 20-ról hallottam, de ebben nem vagyok biztos), viszont ilyenkor már a vákuumos módszer nem jöhet szóba, túl nagy hozzá a baba, tehát tényleg szülésindítás van, meg kell szülni a babát.
2012. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Szegény baba. :( Gonosz világban élünk sajnos! Remélem a kérdező nem terhes, mert abortusz lenne a vége :( :/ Csak nem értem ha valaki nem akar gyereket akkor miért nem tud védekezni??? :@
2012. okt. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Na mizujs kedves kérdező?
2012. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Nem kell bántani a kérdezőt. Nem akart babát, sajna lehet hogy mégis sikerült. 16 évesen sokan felelőtlen döntéseket hoznak, persze felnőttként nagyon okosak tudnak lenni. Nekem kislányom van, igaz még csak 4 éves, de már most aggódom amiatt hogy merjen szólni ha mondjuk gyógyszert akar íratni, vagy egyátalán meg merjen osztani velem ilyen dolgokat.
2012. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 hukux válasza:

Kedves S.F. .. az abortusz valóban szörnyű dolog az én meglátásom szerint is , mindenkinek megvan a pozitvív és negatiiv véleménye róla..

bár mindössze valóban a korod miatt hagyatkozol remélem az ilyen cselekedetre, ha hagyatkozol .. minden csakis rajtad áll.... ez jól vésd a fejedbe ...!!! ez egyáltalán nem kioktatás akar lenni. Ebből én uugy veszeem le hogy nem élsz biztos párkapcsolatban, ilyenkor jó ha áll mellett legalább egy őszinte barát vagy akár még egy tapasztaltabb személy is aki esetleg elláthat tanácsokkal, de akkor is vedd figyelembe, hogy ez csakis a te döntésed !!!!


Ui: Remélem hasznát veszed !!

2012. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 hukux válasza:
Örülök, hogy jól alakultak a dolgaid. :)
2012. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat...Nincs baba...


Kedves utolsó válaszoló miből gondolod, hogy S.F vagyok? Nekem is lenne egy sejtelmem ki vagy, de inkább nem írom le.

2012. okt. 31. 22:24
 40/42 Nevecske válasza:
Kedves S.F! Örülök,hogy minden rendben lett :)
2012. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!