Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fáj a kezem? Nincs...

Mitől fáj a kezem? Nincs nagyon bedagadva, izületi probléma lehet, vagy összefügg a terhességgel?

Figyelt kérdés

Hetek óta érzem, de pár napja elviselhetetlen szinte,tegnap estétől pedig nem bírom ökölbe szorítani a bal kezem, annyira fáj, be van dagadva, mióta ilyen nagy a meleg (előtte is hajlamos voltam a kézdagadásra),de abszolút nem vészes a dagadás.

Köszi, 32hetes km


2009. aug. 10. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesség vége felé be szokott dagadni a láb és a kéz is a sok viztől. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Nekem is be volt dagadva a kezem minden reggel, alig birtam fogni vele. Szülés után egyből el fog múlni.
2009. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én 31 hetes vagyok.

Jaj,ne is mond.A lábam nagyon vizesedik.A kezem nekem is fáj,de leginkább reggel elviselhetetlen.Annyira tud fájni,hogy az ásványvizes flakont ki sem tudom nyitni és ahogy mondod,ökölbe se bírom szorítani.A kezemen amúgy a dagadás szinte észrevehetetlen,ezért nem is értem.Olyan mintha valamiféle izületi gyulladás lenne.

Hát remélem szülés után tényleg elmúlik:)

2009. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat:)

Nem javult a helyzet, de remélem, okt.1-e után elmúlik:))

2009. szept. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!