Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyás. Baj van?

Rózsaszín folyás. Baj van?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok. Nagyon szorulásos, az utóbbi 2 hétben. De ma elég aggasztó dolog történt. Az erőlködéstől éreztem, hogy nagyon feszül a hasam, és rózsaszínes folyást tapasztaltam, mikor a hüvelyemnél megtöröltem, azóta semmi. Van okom aggodalomra?
2012. okt. 29. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat erolkodni soha nem jo...terhesen meg plane...

menj nogyogyaszhoz mielobb,ne halgass itt senkire...

nehogy rosszat tanacsoljunk,es baj legyen....jobb,ha mielott bemensz a dokihoz...

Remelem nem lesz semmi baj!

Jobb ha homeopatisas gyogyszert szedsz a szorulasra,ami terheseknek ajanlott...

Majd irj.

2012. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,holnap megyek a védőnőhöz,kikérem a tanácsát.
2012. okt. 29. 16:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Bemegyek az ügyletre,biztonság kedvéért....
2012. okt. 29. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a védőnőt ki is hagynám és egyből az orvossal kezdeném. Nem féltétlenül jelent "végzetes" problémát, de a rózsaszínes folyás tudomásom szerint a vértől rózsaszín. Nekem is volt szorulásom,igaz csak egyetlen egy alkalommal, és igen csak erőlködtem, aminek az lett az eredménye, hogy egy vékony bevérzés jelentkezett a méhnyálkahártyámon. Ez még önmagában nem okozott problémát, de kezelést, és odafigyelést igényel. Nekem az a gyanúm, hogy veled is ez történhetett. Nekem az orvos Utrogestan hüvelykúpot írt fel, és szigorúan rám parancsolt, hogy ne erőlködjek, és ne emeljek nehezet, nehogy tovább szakadjon ez a bevérzés, mert az bizony komoly következményekkel járhat. Azért gondolom, hogy ez történhetett veled is, mert ha vetélésről lenne szó ez a színes folyás nem állt volna el. Nekem azóta ez a bevérzés hál Istennek felszívódott és új sem keletkezett, tehát csak kezelni kell és odafigyelni, de ehhez kell az orvos, és minél hamarabb. Nem akarlak ijesztgetni, csak a saját tapasztalatomat mondtam el, és minden jót kívánok neked!


12 hkm

2012. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most értem haza,jól vagyunk,minden rendben :).Csak egy kis seb,az erőlködéstől,ahogy írtad.Azért vennem kellett Rutascorbint,meg Magnéziumot.Az orvos akkora tapló volt!Lecs.szett,hogy miért ilyenkor megyek,ez nem Tesco,hogy akkor megyek mikor akarok...Akkor miért ügyelet??De nem húztam fel magam,a lényeg,hogy rendben van a picim :)
2012. okt. 29. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Örülök akkor,hogy nincs semmi baj!!!

Felénk is ilyen bunkók az orvosok...nekem is ugyanezzel a stílussal mondta,hogy ez ügyelet,ide csak terhes nök jönnek akiknek komplikációk lépnek fel,húzzak haza,majd menjek holnap rendelési idöbe...

Lehet,hogy nekik ez "semmi",de nekünk IGEN,és jól tetted,hogy bementél,menjen a francba az ilyen kö..ög...

nah akkor mégegyszer örülök,hogy jól vagytok,vigyázz magatokra!

Szia

2012. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Vigyázok :) Szia :)
2012. okt. 29. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Örülök, hogy minden rendben van veletek. Ebben a helyzetben ez a legjobb amit tehettél, így legalább megnyugodtál, és téged most a pici egészségén és épségén kívül ne érdekeljen senki és semmi, főleg nem az ilyen bunkó orvosok. Azért ügyelete, hogy bármikor megvizsgáljon, amikor problémát észlelsz, legyen az akár hajnalok hajnalán is. További jó babavárást!
2012. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!