Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja mult el a mensim...

4 napja mult el a mensim tegnap és mais halvány pozitiv teszteim vannak, akkor most honan számitsam a terhességem?

Figyelt kérdés
az ezelötti mensim elsö napja jun.24
2009. aug. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben dokihoz mennék. Terhesség alatt nem normális a menzi, bár előfordul, de én biztos bepánikolnék... Rendesen megvolt? Ha még terhes vagy akkor szerintem az előző menzitől kell számolni, viszont sajna az is lehet, hogy most lökődött ki... Remélem nem így van és tényleg azon kevesek egyike vagy aki terhesen menzeszel! Mindenképpen menj dokihoz és írd meg mi újság!!!


Drukkolok hogy minden rendben legyen!

2009. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit kevesebb volt és görcseim se voltka nem hiszem hogy kilöködött mer mensim elött negativ volt a tesztem mostmeg pozi:)
2009. aug. 10. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha értem... akkor ez mindenképpen biztató jel!!! :D Akkor meg valószínűleg azért volt egy kis menzi, mert kései PÉ-d volt és a szervezeted még nem "állt át" teljesen a terhességre. De véleményem szerint akkor is az előző menzidtől fogják számolni a terhességet, bár az UH-on fog kiderülni igazából hogy mennyi idős a babucid!

Mikor mész dokihoz?


Boldog pocakosodást kívánok!

2009. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
péntek:(
2009. aug. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!