Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a dm-es Das...

Mi a véleményetek a dm-es Das Gesunde Plus nevű vitaminokról? Főleg a vas tabletta érdekelne

Figyelt kérdés
félidő óta Das Gesunde Plus multivitamint és vas tablettát szedem, mert nagyon jó árban vannak. A védőnőm nem nagyon örül neki, ő mindig az éppen reklámozott, divatos, drága vitaminokat szedetné velem. A babával minden oké, szépen növöget, a vérképem jó. 32hkm

2012. okt. 31. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
alacsony a vasam ,gyakran kell szednem. a háziorvosom szerint ezek a vaskészítmények nem jók ,mert nagyon kevés benne a vas. nekem mindig ő ír fel Maltofer-t. nem drágább mint amit te szedsz
2012. okt. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gabszem ***** válasza:
szerintem jó, én azt szedtem, meg lehet kapni üvegeset is amit meg kell inni minden nap.
2012. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
és nekem azt mondta a dokim, hogy bármilyen vasat vehetek, amit recept nélkül is kapni lehet.
2012. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ebből a márkából szedem az Omega 3 kapszulát.


A nőgyógyász nekem meg mindig a MagneB6-ot mondogatta, hogy csak az a jó, de egyáltalán nem érdekel, mivel a magnézium citrát töredékébe kerül pláne háziorvossal felíratva, azt szedem így a vége felé és nekem jó.

2012. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ezeket szedem, teljesen jók szerintem :) nem akarok vagyonokat kiadni a vitaminokra, kell a pénz a kis picurra :)
2012. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vérkép előtte és utána,aztán akkor kiderül jó e. Nekem ugyanolyan kevés maradt a vasam ezektől, csak a normális receptköteles jött be. Nem drágább,mint a drogériákban kapható
2012. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a vitamin tartalmukat. Van belőle alacsonyabb és magasabb tartalmú is. Azt kell venni amelyik neked megfelelő. De ha kell vehetsz be 2-t is. Tök felesleges szerintem a drága gyógyszertári cuccokat szedni, hiszen ebben is ugyanaz van! Én ezeket szedtem és rendbehozta a vérképemet! A magnézium tabletta is elmulasztotta a keményedéseimet. Nem írhatnak rá mást, mint ami benne van!
2012. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is ezeket szedem (multivitamin, magnézium, és C vitamin), szerintem teljesen jók és nem kerülnek kisebb vagyonba. A baba szépen fejlődik a pocakban. Vasat csak azért nem azt veszem, mert a háziorvos írt fel másikat a vérképem miatt.

37hkm

2012. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!