Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes pocis vagyok és minden...

6hetes pocis vagyok és minden reggel hányingerrel kelek na meg émelygek is! Ennél lesz rosszabb tünet is? Mikor mulnak el ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Lehet, hogy lesz rosszabb is, lehet, hogy nem... Nekem egyre rosszabb lett a 8. hétig, aztán nagyon kicsit jobb lett, majd megint rosszabbodott. A 12. hét után viszont pár nap alatt teljesen elmúlt.
2008. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általában 12 hét után múlik el ha szerencsés vagy. Ha nem akkor tovább tartanak. Az ennél rosszabb tünet majd a 33. héttől lesz. Amikor már szétfeszül a medence.
2008. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggel ràgicsàlj néhàny kekeszet,az sokat segit:)

Nekem elmult a màsodik trimeszerre,viszont most a vége felé ujra elöjött.

Reggelizz,igyàl sok folyadékot.

Hànyinger esetén segit még a b6 vitamin is!

Boldog babavàràst!(32. hetes kismami)

2008. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szióka!

Bizony,a terhesség ezzel jár.Nekem a 16-dik héten múltak el a tünetek.Rá 2 hétre meg elkezdtem érezni a babócát.

Én is sokszor hánytam,émelyegtem brrrr

Boldog babavárást!

7 hós kicsilány anyucija:-)

2008. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek aki írt!Akkor még jó sok időm van a rosszullétekre:)de fő hogy egészséges legyen a babóca:)

Mindenkinek előre is boldog új évet kivánok!

2008. dec. 29. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én hála égnek nem tudom, ez milyen! De azt mondják az okosok, hogy készíts oda az ágy mellé kekszet, és mielőtt kimásznál az ágyból rágcsáld el, állítólag ez segít! Jobbulást, és vigyázz a babidra!

12 hetes kismami

2008. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a 6. héten kezdődött, azaz másfél hete. Nekem is hányinger, émelygés, viszont nekem sem a magneb6, sem a rágcsálás nem segített és egész nap van. Az elmúlt két napban még enni is alig tudtam. Olyan érzés, mintha már másfél hete folyamatosan másnapos lennék nagyon durván. Kitartás neked is. Én megpróbálom fekvéssel átvészelni. Máshogy nem nagyon megy.
2009. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!