Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 honapos a kisebbik gyerekem...

7 honapos a kisebbik gyerekem de felek megint terhes vagyok reggel hanyingerrel ebredek napkozbe is van hanyingerem ez lehet szerintettek a terhesegtol? 6 an kell megjonnie

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...még korai ilyen tünet. Engem nagyon megviselt a terhesség, de csak kb az 5.-6. hét után kezdett romlani a helyzet.

Ha rendesen menstruálsz akkor most lehetett a beágyazódás...egyenlőre a szervezeted semmit sem észlel szerintem...más oka lehet.

2010. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet..nem egyforma a testünk!6.án tesztelj:-)
2010. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet terhesség jele, hisz 2 nap múlva már meg kellene jönnie. Nekem az előző terhességemnél már több mint 1 héttel a nemvárt előtt terhességi tüneteim voltak (hányinger, haspuffadás, émelygés, fehér folyás stb.).

A nemvárt napján tesztelj, az a biztos!

2010. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat remelem hogy nem vagyok terhes mert 2 gyerekem van es mart nem igazan hianyzik a 3 ik! de ha jonne hat elvetetni biztosan nem fognam... a gyanus nekem is az hogy suru feher folyasom van mint mind a ket gyerekemnel!
2010. aug. 5. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!