Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki leirna nekem milyen...

Valaki leirna nekem milyen tunetei vannak a spontan vetelesnek. Orvosi beavatkozsara is szukseg van ilyenkor, mondjuk mutet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A spontán vetélés jelei: ugyanolyan vérzés, mintha mensi jönne, csak erősebb, csomósabb. Ha görcsöl is mellé, akkor még nagyobb a valószínűsége.Minél nagyobb az embrió, annál fontosabb, hogyha bekövetkezik a vetélés ,utána minden "ki legyen tisztítva" ; mert a következő terhességre is gondolni kell! De egyébként bármilyen jellegű "nem normál" vérzésnél érdemes elmenni nődokihoz!

2009. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Spontán vetélésed volt? Ha igen, sajnálom.. Nekem áprilisban volt. Az volt a szerencsém, h. teljesen kiürültem, nem volt szükség műtéti beavatkozásra. (Beágyazódási probléma volt.) Hála az égnek, múlt hónapban sikerült újra teherbe esnem. Eddig szerencsére minden rendben, remélem így is marad! Kitartást és belső lelki nyugalmat javaslok Neked, és akkor összejön a várt pocilakó! :-)

2009. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen valaszodat. Kellemes baba varast es szoritok,hogy minden rendben legyen.
2009. aug. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!