Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki németbe...

Van köztetek olyan aki németben szült? És ott is él

Figyelt kérdés
Igaz az hogy ha kint szülsz és ott élsz akkor havi nettó 1800 eurot kapsz egy évig???
2012. nov. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja ez a maximuma a gyesnek ( mutter geld). Minimum 1 ev munka kell hozza es akkor a fizud kb feled kapod gyeskent de max 1800€.


En itt elek es szultem 2 gyereket. Elso utan kaptam rendesen gyest, a masodiknal minimum gyest kapok mert nem tudtam dolgozni(20 honap van a gyerekek kozott). A minimum gyes 300 € amit mindenki megkap. Ez eleg a pelenkara.

2012. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)! És annyit meg tudnál még írni hogy a családi pótlék mennyi? Nagyon köszi :)
2012. nov. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!