Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása uh-gal?

Terhesség megállapítása uh-gal?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászhoz sokára kaptam időpontot. Szerintetek elmenjek egy 4d uh-rendelőbe, ott is meg tudják nézni, jó helyen van-e? 6 hetes vagyok, és még 2 hét van a nőgyógyász időpontjáig.

Kb milyen árak vannak?


2012. nov. 2. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ennyi idosen felesleges a 4d
2012. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, pont jó lesz 6 hetesen menned.
2012. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem telejsen felesleges. Ha rossz helyen lenne akkor már most olyan óriási fájdalmaid lennének és már lehet bele is haltál volna. ha rossz helyen tapad meg akkor általában a megtapadás után néhány nappal már feszít és iszonyatosan fáj.


8hetesen legideálisabb dokihoz menni, akkor már rendesen látszik biztosan. 6 hetesen még simán elöfordulhat hogy a doki semmit nem lát egy ponton kívül.


menj el másik dokihoz rendes rendelésre, vagy az sztk-ba.

2012. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

8 hetes leszel én is akkor voltam legelőször és már szívhang is volt és mindent meg tudott nézni amit meg kellett neki...totál felesleges szerintem ezért 4d-re menned nem is hallottam még olyanról aki ilyenkor elment volna...elhiszem h türelmetlen vagy de elmegy az az idő...hisz mikor 6 hét is eltelik majd 2 uh között??? na az milyen hosszúnak tűnik majd :) nyugi, türelem nem kell aggódni!! :)

22hkm

2012. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
en is csak 8 hetesen kaptam idopontot. addigra mar volt szivhang is. tudom ilyenkor nagyon nehez varni de felesleges 4Dre menni.
2012. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Belehalni, azért, mert rossz helyen tapadt meg?! Ilyen butaságot írni!

És nincs minden esetben elrettentő fájdalom!


Kedves Kérdező!

Én 5+6 hetesen voltam először, akkor már volt szívpulzálás, és 3 mm volt a babánk :)

Egyik barátnőmnek volt méhen kivüli terhessége, 6-7 hetesen kezdett el vérezgetni, és így derült ki, hogy nem jó helyen van a baba, de fájdalmai egyáltalán nem voltak. de ha nem vérzel, nem görcsöl, akkor több, mint valószínű, hogy minden renben van :)

Én 7 hetesen mentem el egy magán uh-ra, mert elmúltak egyik napról a másikra a tüneteim. 3900 ft-ért csináltak egy 2d-t a Dóri4D Ultrahang helyen :)


33 hkm

2012. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

hát kedves utolsó akkor olvass utánna a méhen kívüli terhességröl. bizony ha a petevezetékben vagy petefészek körül tapad meg akkor ebbe simán bele lehet halni. régen sokszor késön vették észre és ennek halál volt a vége.

Manapság is durva tud lenni, mert tönkre teheti az egész petevezetéket vagy petefészket.

2012. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tökéletes 8 hetesen menned nőgyógyászhoz, teljesen felesleges 6 hetesen 4Dre menned!

Én is 7+4 naposan mentem először, volt már szívhang is. :)

Türelem, nekem 4 hetente kell mennem dokihoz, azt is nehéz kivárni, de muszáj :)

2012. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok, elírtam, úgy értettem, hogy a 8 hét teljesen jó.

Amúgy a méhenkívüli terhesség tényleg veszélyes, tényleg bele lehet halni, ha túl későn veszik észre. Attól, hogy az ismerősödnek nem volt fájdalma, és nem okozott különösebb problémát, attól még járhat fájdalmakkal.

De lényeg a lényeg, ha nincs panaszod, akkor bőven jó a 8 hét első UH-nak, emiatt ne menj 4d-re. Amúgy gratulálok a babához!

2012. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell 4d, de egy sima UH igen is fontos, mert ki kell zárni a méhen kívülit!
2012. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!