Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. :-) A...

9 hetes terhes vagyok. :-) A főnököm kijelentette hogy ő nem akar velem pereskedni! De miért is kellene? Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
Bejelentettem a munkahelyemen. Nem repdestek az örömtől pedig 2,5 évet ledolgoztam náluk. Azt mondták nem akarnak pereskedni. Micsoda ezt nem értem...miért kellene? 4 órára voltam bejelentve és amig tudok szeretnék továbbra is náluk dolgozni. ha elmegyek táppénzre azt a TB fizeti nekem, nem? Remélem tud nekem ebben segíteni valaki.
2012. márc. 21. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

magyarul ki akar rúgni !

és fél hogy te esetleg csak azért mert babát vársz, nem más indokból nem teheti meg,

és ha táppénzre mennél szintén gáz volna neki mert ugye azt is fizetnie kell utánad

ilyenek a főnökök, mindegy mennyire vagy jó munkaerő, ha babát vársz repülsz.

2012. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erről lenne szó, hogy kiakarnak rúgni? Akkor, miért nem mondják meg nyíltan, szerintem vagyunk olyan viszonyban ,de ezek után már ebben sem vagyok olyan biztos.
2012. márc. 21. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

első vagyok, vagyis idáig még,és szerintem szépen koccolj le táppénzre, addig védve vagy legalább, ne add meg nekik ezt az örömöt hogy kirughasson, én már holnap mennék reggel dokihoz, még mielőtt holnap a főnököd már a felmondó levelet nyújtja át,..

a 16 hét után elvileg ki sem rúghatnak csak azért mert babát vársz, !

..

2012. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy terhes vagy, nem rúghatnak ki, mire pereskedne, vissza is dobnák. Velem a közös megegyezést akarta aláíratni, szépen megmondtam, hogy nem írom alá.
2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az sem rossz, hát kíváncsi leszek mit sikerül velük megbeszélnem mindenesetre elsőként könyvelőhöz fordulok.:-) utána beszélhetünk.
2012. márc. 21. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Semmilyen törvény nem véd minket! Rendkívüli felmondással bármikor elküldhet, csak meg kell alaposan indokolnia, aki meg olyan szemét főnök, sajnos meg is fogja! :(
2012. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

6.

Ezt honnan veszed, nem rúghatnak ki, védve van.

2012. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

[link]


"AZ ALÁBBI ESETEKBEN NINCS VÉDETTSÉGE A KISMAMÁKNAK


- Rendkívüli felmondás

Rendkívüli felmondással bármikor megszüntetheti a munkaviszonyt a munkáltató, még akkor is, ha a munkavállaló egyébként a rendes felmondással szemben védettséget élvezne. Ehhez azonban olyan indokok szükségesek, mint a súlyos gondatlanság, vagy összeférhetetlenség.


A jogszabály ide vonatkozó része: 96. § (1) A munkáltató, illetve a munkavállaló a munkaviszonyt rendkívüli felmondással megszüntetheti, ha a másik fél


a) a munkaviszonyból származó lényeges kötelezettségét szándékosan vagy súlyos gondatlansággal jelentős mértékben megszegi, vagy

b) egyébként olyan magatartást tanúsít, amely a munkaviszony fenntartását lehetetlenné teszi. Ettől érvényesen eltérni nem lehet."

2012. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem azért rúgják ki mert kismama, azt tényleg nem tehetik meg, de ott vannak fent az indokok és amelyik főnök szemét, az simán megteszi.
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez a jó link: [link]
2012. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!