Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfájás, has szurkálás,...

Mellfájás, has szurkálás, mindjárt megjön érzés, fehér folyás! Mitől lehet! Baba lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Úgy emlékszem én is úgy éreztem néha a terhesség elején, hogy meg fog jönni, de tudtam hogy nem fog. A fehér folyást leszámítva minden stimmel...
2012. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fehér folyás sem mindig van! 2 nap múlva kéne megjönnie..eddig mindig hamarabb jött meg! Remélem baba van! :)
2012. nov. 4. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A fehér folyás inkább petefészekgyulladásra vagy fertőzésre utal...ami terhesen még érthetőbb mint álltalában :) ez előfordul :) ha nem jön meg ugyis mész orvoshoz és ezt is emlitsd eg neki :)
2012. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mellfájdalmam nekem is a mensi előtt 2 nappal jelentkezett.Másnap csináltam is egy tesztet ami nagyon halványan pozitív lett.Másnap nem jött meg de mensi fájdalmam volt és azóta is néha van..meg cici fájdalom is megmaradt.Azóta még 4 teszt pozitív lett !:) szóval baba is lehet!Úgy tudom hogy a több folyás ilyenkor normális ha nincs szaga vagy fura színe!


Majd írd meg ,hogy mi a helyzet!


Üdv,

9 hetes kismama

2012. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy baba van!

nincs szaga,de van amikor fehér folyás és van amikor mintha víz jönne belőlem.. holnap tesztelek!

2012. nov. 5. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Na?Lehet gratulálni?:)
2012. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos? :)
2012. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!